phpAdsNew yüklemek ve çalistirmak nasil

PhpAdsNew nedir? Bu web sitesi farkli reklam kampanyalari yönetmek için kullanilabilir PHP ile yazilmis büyük bir betik. PhpAdsNew herhangi bir boyut (flash banner dahil), pop-up, metin reklamlari ve zengin medya reklamlari birçok farkli türde afis destekler. Bu komut dosyasi kullanarak üçüncü taraf reklamlari, örnegin yönetebilirsiniz banner degisim reklamlari. Ve iyi bir mesaj bu komut ücretsiz olmasi.

PhpAdsNew nasil kurulur?

Ilk olarak, web hosting saglayicisi PHP destegi (PHP 4.0.4 veya daha yüksek) ve MySQL veritabani (3.23.3 veya daha yüksek) sunmaktadir emin olun. Daha sonra zip veya tgz paketi indirin ve sabit diskinize halletmek. Bunu yapmak için WinZip veya Total Commander kullanabilirsiniz. Simdi web barindirma için dosya yüklemek. “Chmod a + w config.inc.php” kullanarak config.inc.php dosyasinin izinlerini degistirin. Örnegin, herhangi bir adla yeni bir MySQL veritabani olusturun phpAdsNew (veya mevcut veritabani kullanin). Simdi yükleyici çalisabilirler. Tarayicinizin http://www.yourdomain.com/phpadsnew için (ya da dosyalari kopyaladiginiz baska bir klasöre) gelin. Ekrandaki yönergeleri izleyin ve yükleme sürecini bitirmek.

Bu PHP komut dosyasi yükleme baska ve daha kolay çözüm önceden yüklenmis PHP sunan kaliteli bir web barindirma hizmeti için imzalayacak. Daha sonra kolayca, kontrol paneline gidin önceden yüklenmis komut ile bölümünü bulun ve phpAdsNew seçin. Yükleyici sizin için tüm is yapacak. Yapmaniz gereken tek sey yüklemek istediginiz komut dosyasi seçmektir.

Nasil phpAdsNew çalistirmak için?

Yönetici arayüzü gidin ve en az bir bölge olusturun. Bölge reklamlari (ana sayfada örnegin üst banner bölge 1, kisim sayfa bölge 2 vb alt banner olabilir) görüntülenir web sitenizde yerdir. Daha sonra yeni bir müsteri olusturun. Isiniz bittiginde, bu istemci için yeni bir kampanya olusturun. Bu bölge (ler), afis / metin reklamlari / zengin medya sinirini ayarlayabilirsiniz … izlenimler, kampanya baslangiç ??ve bitis ne zaman, reklamin gösterildigi ve diger birçok seçenek olacak frekansi.

Tamam, simdi bazi kampanyalar var ve basariyla çalisiyor. Ama her reklamveren kampanya sonuçlarini kontrol etmek istiyor. Bu nedenle phpAdsNew çok ayrintili istatistikler bölümü vardir. Sizin reklamverenler (ya da kendi reklamlari yönetmek için bu komut dosyasi kullaniyorsaniz) (kaç% ziyaretçi reklamlari tiklandiginda) web sitesi ziyaretçileri tarafindan görüntülenen belirli bir reklam oldu kaç kez görmek ve tiklama orani mümkün olacak. Ayrica, haftalik ve günlük istatistikleri izleyebilirsiniz. Istatistikler *. Csv dosyasi (* veri. Csv dosyalari bilgisayarinizda MS Excel gibi yazilim tarafindan açilabilir) ihraç edilebilir.

Sana phpAdsNew kullanmaya baslayacak ne zaman bu bilgileri yararli bulursunuz. Bazi gelismis islevler gerekir eger phpAdsNew / misc / üç * saklanir belgeler klasörü açmak için öneririz. Bu script çok ayrintili bir açiklama ile pdf dosyalarini. Birincisi, yönetici-Guide.pdf, yükleme islemi ve yapilandirma ile size yardimci olacaktir. Gelistirici-Guide.pdf PHP bilgisi olan ileri düzey kullanicilar içindir. En önemli dosya tüm fonksiyonlari ile saglayacaktir kullanici Guide.pdf oldugunu. Btw. Bu dosya 109 sayfa vardir. Iyi sanslar!