tüccar hesabi e-ticaret – ticari hesap içinde çek kabul nasil

Tüccar hesaplari hakkinda konusmak, sik sik kart iliskilerinde isleme düsünün. Bununla birlikte, hatta ödemeleri kontrol kabul ticari hesaplar kullanmak keskin bir is bir sürü insan vardir. Sen kontrolleri yani sira tüccar hesaplari kullanarak kredi kartlarini kabul ederek, müsterilerinize ödeme daha esnek seçenekler önermek hemen simdi baslayabilirsiniz.

Giris mevcut ticari hesaplar

Bu perakende isletmeler için ve POS islem donanim yatirim yapmaya hazir herkes için uygundur. Her zaman çek ve kredi karti islemleri için farkli ekipman gerekmez. Ayni terminal genellikle hem isleyebilir. Müsteri ilk ödeme için çek yazmak gerekir. Sonra onay okuyucu tarafindan taranir ve daha sonra belirli bir miktar içine belirtilecektir. Bir makbuz bu islem kabul edilmesi halinde yazdirilir ve müsteriye imzalamak gerekir. Alinmasi ve onay bir kopyasini aliciya geri vermek olacaktir ve islem böylece tamamlanir. Bir veya iki gün içinde, ödeme saticinin hesabina aktarilir.

Ödeme bu sekilde kullanarak, tüccar her zamanki fon transferleri için üç gün siniri ortadan kaldirarak, biraz zaman ve bankacilik derdinden kurtarir. Islem online 7/24 kontrol ve tüm ayrintili raporlar daha kolay bir sürü defter tutma hale tüccarlar için kullanilabilir olabilir. En iyi bölüm müsterilerinizin ödeme ek seçenekler olacak olsa kalir. Birçok kisi hatta bir kredi karti için hak ve böylece kontrol kabul onlar için iyi bir çözümdür yok.

Bu ortaklari ihtiyaçlarini temsil ediyorsa kontrol, telefon, internet ya da faks yoluyla kabul edilebilir. Bu internet veya telefonda kredi karti bilgileri saglamak için istekli olmayanlar için harika bir alternatif ödemedir. Kabul kontroller ayrica, kullanimi oldukça basit, daha az islem kredi kartlari daha maliyeti ve.

Baslangiçta, yetki ve bilgi faks, e-posta veya telefon ile alicidan elde gerekir. Islem, seçilen ag geçidi sirketi tarafindan islenir. Kontrol bilgileri ve islem hazir hale getirildikten sonra, ticari bir kaç saniye içinde yanitin açiklanacaktir. Bu ödeme iki ya da üç gün içinde saticinin hesabina yatirilmasi gerekir. Islemleri inceleyen 7/24 online imkani kullanmak için ödeme bu sekilde çok kolay hale getirir.

Simdi tüccar hesabi ile kontrol isleme temellerini bildiginiz gibi bir kurulusu veya yöntemine yerlesmeye karar vermeden önce, maliyetleri ve sartlari için arastirma yapmaniz gerekir. Bu is için tam olarak gerekli destek olabilir. Sizin mal veya hizmet için ödeme müsterilerinize çesitli sekillerde sunan piyasadaki en rekabetçi bir oyuncu içine dönüsebilir. Uygun bir seçim ya da alici olarak bilinen olmak için, güvenlik duygusu ile müsterilere, onlari çesitlilik ve ödeme seçenekleri en önemli seylerden arasindadir sunmak gerekir.