Yeni bir bilgisayar satin için harika bir alternatif sunuyor TigerDirect

Bir zamanlar tüketicilerin ve is sahipleri çünkü teknoloji gelismis oldugu hangi hiz yeni bir bilgisayar sistemi yirmi dört ay veya daha kisa kullanim disinda göreceginiz tamamen mümkün oldu. Intel ve AMD gibi birkaç ayda sirket sisteme tanitildi hemen her görevi ele verebilir yeni donanim yapilandirmalari olusturmak için sinirlarini zorlayan ve doksanli yillar boyunca ve bu on tüketicilerin önceki bölümünde yeterli uyumluluk ile diken üstünde tutuldu edildi bir at bogmaya konular. Teknoloji harikalari vaaz ederken bu üreticiler sürekli büyük kar getirdi, ve yazilim gelistiriciler dogrultusunda dogru düstü ve asiri minimum gereksinimleri ile ürünler ortaya koymak olarak kurumsal Amerika tekrar tekrar plani ile dogru birlikte gitti.

Sorun sizin ve benim gibi küçük insanlar olarak kolayca aptal degildi, oldu, ve belirsizlik kisa bir süre sonra üst uç donanim satislarini fizzled. Orada Facebook oturum ve zaman zaman resim göndermek için bir dört çekirdekli islemci ve 8 GB RAM gerek oldugunu ve daha fazla Amerikalinin biz yararlanmaktadir ediliyordu fark, daha iyi sonunda büyük ve için itme bir durma noktasina geldi. Dünyanin çogunlugu hala Windows XP isletim olmasinin sebebi budur; kez gerçekten herhangi bir yüksek yükseltme hiçbir yarari yoktur fantezi yükleme ekranlari ve modifiye kisayollari geçmis olsun. Bu neden böyle TigerDirect gibi web siteleri ayni zamanda en son yazilim ile eski bilgisayar sistemi tam uyumlu tutmak için bazi sagduyu yükseltmeleri önerilen yazi hazirlamak yardimci ile birlikte son yillarda popülaritesi patladi ve olan açiklar.

bir Barebone sistem düsünün

Dönem “barebone” kafanin içinde herhangi bir çan halka olmayabilir ama sadece bir anakart (ekran karti bir dahili), bir islemci, sistem bellegi ve genellikle yeni bir bilgisayar kasasi içerebilir bir arada paketi anlamina gelir. Satin alma bu tip bu kadar popüler olmasinin nedeni mevcut sabit disk, klavye, fare, monitör, ve optik sürücüler hala en son teknolojileri ile mükemmel uyumlu ve ögeleri ekstra yüzlerce dolar harcamak için kesinlikle hiçbir mantikli çünkü zaten var. En iyi haber az 200 $ için geçerli standartlara uygun yeni birine eski, yorgun sistemi dönüstürmek olabilir.

bellek yükseltmeleri

Bellek vücudumuzun bir parçasi olsaydi, gelen ve giden bilgileri isler beynimizin bölümü olacaktir. Biz gerçeklestirilirken bu önemli bir görev olmadan bir saat hayatta olmaz çünkü, yalnizca bu bölümünde mümkün oldugu kadar kapasiteye sahip olmasi mantikli. Senin durumunda kapali pop ve bellek yuvasi anakart mevcuttur kaç giris veya sistem kullanabileceginiz mümkün olan maksimum bellek görmek için kullanici kilavuzunu çekin ve ne tür uyumludur. Dolar, bu hiç yapacak en akilli bilgisayar yükseltme.

Çapinda bilgisayar yükseltmeleri ve aksesuarlari en ucuz perakendecilerinden biri olmanin övünür TigerDirect, ancak kendi web sitesinde bir satin alma yapmadan önce MoneyJibe ziyaret ve Tiger ek anlik indirim saglayacak herhangi bir TigerDirect kupon veya kupon kodlari olup olmadigini görmek emin olun bilgisayar parçalari, yazilim ve aksesuarlar Dogrudan.