basarili online alisveris için yararli ipuçlari

Internet teknolojisinin yaygin kullanimi çevrimiçi mümkün tibbi malzeme satin alma yapti. E-ticaret siteleri çok tibbi ürünlerin genis bir dizi teklif. – Online hemen hemen her seyi bulabilirsiniz hastane yatak solunum ürünlere; tekerlekli sandalyeden yardimci yürüme. Ancak, herhangi bir online islemler yapmadan önce dikkate alinmasi gereken önemli seyler vardir. Asagida bazi ipuçlarini göz önünde bulundurun:

Eger islem yapmak olan e-ticaret sitesi biliyorum. Bu sitenin mesruiyetini bilerek online islem yaparken dikkatli olmak gerekir. Nasil bunu yapabilirsiniz? Saygin bir kisiden bir basvuru çok büyük bir yardimci olabilir. Bildiginiz müsterileri önceki veya düzenli müsterileri soran ek bilgi için ve daha iyi sirket bilmek için etkili bir yol olabilir.

URL karsi baslik / metin. Çevrimiçi dolandiricilik de sadece baslik ya da baslik veya metin karsi URL’yi kontrol ederek tespit edilebilir. O URL o süphe vardi basligindan farkli oldugunu fark edince daha sonra ama – tasarimlari, metin içerigi ve görüntüler – Bir benim bir arkadasim önce karsilasti … web sayfasi mesru oldugu ortaya çikti online dolandiricilik durumunda hatirliyorum site ve daha sonra bir aldatmaca sitesi oldugu bulundu. Size islem yapmak olan e-ticaret sitesi URL’sini tam olarak bilmek önemlidir böylece benzer bir durum karsilasabilirsiniz. Dolandiricilar kolayca tasarim veya içerik açisindan web klonlayabilirsiniz ama biz ayni URL’leri yayinlamak için izin verilmez olarak URL gelince onlar degil – bu essiz.

Kredi Karti bilgileri. Kredi karti online kullanirken dikkatli olun. Eger sizinle ilgilenen web sitesinin orijinalligini üzerinde kesinlikle emin olmadikça çevrimiçi kredi karti bilgilerinizi vermeyin. Biz kredi karti numaralari ve sifreleri gibi diger önemli bilgileri çalmak amaçlanmistir klonlanmis web sitelerinin duydum. Bu yüzden ekstra önlem almak.

Sirket dosyalari kontrol edin. E-ticaret sitesi sahibi olan sirketin arka plan kontrol de zorunludur. Bu gönderiler ihtiyaç ürünleri söz konusu oldugunda çogu özellikle fiziksel bir adresi vardir oldugunu ona bakin. Ayrica, çevrimiçi forumlarda tartisma panolarinda firma hakkinda bir konu gönderebilirsiniz. Emin için, önemli tepki bir çok alirsiniz.

Tibbi malzeme satin alma gibi – yukarida büyük miktarlarda içerir zaman en özellikle online alisveris bir basari yapabilirsiniz sadece birkaç henüz yararli ipuçlari verilmistir.