Eger benzersiz içerik istiyorsunuz, burada cevap

Size yillar boyunca makalelerin bir çok yazdim ve sitenizde bu koymak zaman sorun baslar. Muhtemelen bu makale dizinleri diger sitesi üreticileri tarafindan yakaladi edilmistir. Bu onlar her yerde artik bu dizinleri onlari teslim çünkü kendi tamamen yarattigi vardi ama bu içerigi olabilir. Bazi pazarlamacilar yapmaniz gereken tüm yazar olarak onlara ilan bilgi ama bu yazi muhtemelen bu kadar çok insan için verildi söylüyorum bu makaleler satmak bu yinelenen içerik olarak görülecektir bu kelime için onlari sözcügü yeniden sürece.

Peki arama motorlari yinelenen içerik olmadan gibi benzersiz göreceksiniz bir site araya koymak? Ilk ne yapmaniz siteniz için kullanilacak tüm anahtar kelimeleri seçmektir. Sonra bir adlandirilmaktadir gibi davranan bir servisten faydalanmak olacaktir. Ben 100 makaleler gibi az 5 $ her ancak bu insanlar tarafindan okunabilir olmayan bazi çöp yazilimi tarafindan alinmis ve makale olarak sona erebilir için en az 400 kelime olan her sunan siteleri gördüm. Sitenize bir ziyaretçi onlari anlamak mümkün olacak, böylece bu ile onlari yeniden yazmak gerekir.

Ayrica Elance veya Guru gibi bir servis kullanarak tek tek ghostwiters bulabilirsiniz. Simdi yaparken bu bu önemsiz makale siteleri ücret biraz daha fazla olabilir bekliyoruz. Ben önce diger listeleri bakmak ve gidis oranlari ne görmek istiyorsunuz. Sen diger sirketler bir adlandirilmaktadir için sunuyoruz ve ne ghostwriters insanlar için bir makale olusturmak için ücret sunuyoruz görebilirsiniz. Ben Aradiginiz anlatan bir reklam yayinlayarak ise baslamak ve daha sonra bu alacak ve onlar ücret ne kadar süre ile ilgili olarak size teklif yapmak için ghostwrites için sormak istiyorum.

Bu teklifleri bakarken ben çogu insan almak için kullanilan biraz daha fazla isteyecektir unutmayin olacaktir. Bu göz önüne aldigimizda daha sonra ilk teklif alabilir ve lets bir baslangiç ??teklifi ile geri kisiye yazmak demek 2/3 ‘s. Sadece önde gitti ve için bunu yapmak için sunulan ilk fiyat anlasilan o zaman muhtemelen karsilamak gerekir bazi saçma teklif yapmazlar gibi gibi uzun biraz fazla ödenen gelecekte bulur Her iki rahat hissediyorum bazi fiyata adlandirilmaktadir

Sürece sadece sitenizde bu yazi dedigi gibi o zaman yinelenen içerik kullanmakla suçlaniyor olamaz. Bu baslangiçta bir site kurma açisindan bakarak daha olabilir ama bu sekilde görünebilir. Bu size arama motorlarindan yüksek organik sonuçlar alirsiniz bu nedenle en iyi arama motorlarina sitenizi göndermeden hizmet ödemek zorunda olacagini çok para kazandiracak.