ev dükkan 18 alisveris – tüm online alisveris çözüm

Eger ev aletleri, mutfak aletleri, elektronik ürünler, mücevher, oyuncak, giysi ve daha birçok gibi, kesfetmek için zor bir öge ararken Internet özellikle yararlidir. Homeshop18 Hindistan’da en iyi alisveris firsatlari sunuyor. Asagidaki yeni ve markali ürünleri göz ve satin almak istediginiz birini seçin. Iste piyasadaki mevcut en iyi firsatlar ile tüm vardir.

(1). Jagjit Singh (4 CD adet) tarafindan Signature Collection

Bu homeshop18 kanali ile sadece yüzen bir dört CD özel Jagjit Singh derlemesidir. Derleme bizzat maestro tarafindan seçilen en iyi müzik olusur. Rs özel bir fiyat fiyatla satisa sunulacak. 699, bu teklif homeshop18 müsteriler içindir.

cd 1 sarki basliklari:

. Woh kagaz ki kashti
. Jhuki jhuki si nazar
. Tum itna jo muskura Rahen ho
Yeh khayal Aaya için. Tum ko dekha

cd 2 sarki basliklari:

. Bahut Pehle se
. Teri khushboo mein tabani
. Yeh tera ghar yeh mera ghar
. Sarakti jaye hai
. Duniya jise kehte hain

(2). Office 2007 cdhome ve ögrenci baski

özellikleri:

Microsoft Office Ev ve Ögrenci Sürümü 2007 hizli ve kolay mükemmel görünümlü belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar olusturmak ve daha kolay ve daha keyifli hale, tek bir yerde notlarinizi ve bilgileri organize saglayan ev bilgisayari kullanicilari için temel yazilim paketidir bir seyler yapmak için. Son sürümü, sik kullanilan komutlari, gelismis grafik ve yüksek kalitede belgeler olusturmak için olanak biçimlendirme yetenekleri, arti güçlü bir not ve bilgi organizasyonu araci, ve daha fazla güvenilirlik ve Belge Denetçisi araci ile güvenlik ortaya yeni bir kullanici arabirimi özellikleri ve gelistirilmis otomatik belge kurtarma.

Sistem gereksinimleri:

. Bilgisayar ve islemci 500 megahertz (MHz) islemci veya higher1
. Bellek 256 megabayt (MB) RAM veya higher1, 2
Özgün yükleme paketi sabit sürücüden kaldirilirsa,.. Sabit disk 1,5 gigabayt (GB) bu disk alaninin bir bölümü kurulumdan sonra serbest kalacaktir.
. Sürücü CD-ROM veya DVD sürücüsü
. Ekran 1024×768 veya daha yüksek çözünürlükte monitör
Service Pack (SP) 2, Windows Server (R). SP1 2003 veya daha sonra Sistem3 faaliyet ile. Isletim sistemi Microsoft Windows (R) XP
SP1 veya sonraki bir sürümünü çalistiran Microsoft Windows Hisse ile Microsoft Windows Server 2003 için k.Connectivity. Noktasi Hizmetleri Bazi gelismis isbirligi islevleri için gereklidir. PowerPoint Slayt. Kütüphanesi Ofis Share Point Server 2007 gerektirir.

Yazar eve dükkan 18 kaliteli ürünleri satin almak ve maksimum indirim önerir.