internet pazarlama bir baslangiç ??kilavuzu için kaliteli makaleler yapma

Makale yazimi bir internet pazarlamaci sahip oldugunu en iyi araçlarindan biridir. Kaliteli makaleler yazmaya herhangi bir acemi hedef olmalidir. Kaliteli makaleler sitelere hedefli trafik bu yana, okuyucularin yapistirilmis yapacak diger bazi maddeler ile birlikte teslim edilir dogru kelimeleri ile gelip nasil bilmek önemlidir. Iste yazi yazma yeni baslayanlar için bazi büyük ipuçlari:

1. Yazili olarak, bir makale olusur bilmek önemlidir. Içerik yazma becerilerini büyük ölçüde baglidir olsa da, yine de, bu makale düzeni gibi temel göz ardi edilmemelidir. Tipik bir makale 400-800 kelime civarinda bir düzen vardir. Bazi 250 kelime kadar düsük gidebilirsiniz ama bu gerçekten kisa bir yazi olacaktir. 400-800 kelime yazi üretilmistir sonra, onu nasil organize bakmak zamani. Baslik akilda kalici olmali ve her zaman görüsmek üzere oldugunuz konu içermelidir. Yeterince zorlayici giris mi? Içerigi ile ilgili olarak, nasil yapilandirilmistir? Son derece açiklayici henüz özlü mi? Makalenin sonuç ne olacak? Büyük bir sonuç, tek bir paragrafta ama bir arada yaklasik 5 ikna edici paragraflar gücü ile gelir.

2. Endiselenecek bir sonraki sey, tüm yazi boyunca uygun anahtar kelimeler veya anahtar kelime öbekleri dagilimidir. Simdi, anahtar kelime dagilimi ne anlama geliyor? Örnegin, yazdigi makalede Mobile Homes hakkinda. Simdi, tüm makalede anahtar kelimeler ‘mobil evler’ birçok kez dahil etmek çok önemlidir. Yazinizin büyük aramalarda gelip için, en az% 2 esit sizinle gelmis tüm yazi boyunca dagitilan anahtar kelime içeriginin -5% dahil etmek iyi olurdu. Bu 800 kelimelik yazi için, anahtar kelimeleri ‘mobil evler’ en az 16 kez belirtilmelidir anlamina gelir. Bütün madde yeterli miktarda anahtar kelimeler koyarak bu arama motoru aramalari için büyük bir aday olur.

3. Bir sonraki adim bir biyografi eklemek olacaktir. Yazar biyo sen ve ne kim açiklamalidir. Ayrica, en azindan, sitenize veya bir açilis sayfasina gider bir baglanti olmalidir.

4. Simdi makale gönderme ya da çok sayida diger tüketicilere makale disari paylasmak istiyorsunuz dagitim sitelere tamamlanan yazi göndermek zamani. Ve yazar biyo her zaman dahil oldugundan, ayni zamanda çalismalari okuyanlar kim görmek ve belki de yazinin koydugunuz linklere tiklayiniz karar almak anlamina gelir, hatirliyorum. En popüler dagitim siteleri www.isnare.com, www.articlewheel.com ve www.ghostwriters.com içerir.

5. Dagitim sitelere bitmis makalenin sunulmasi üzerine, çesitli Ezines, elektronik yayinlar ve dünya çapinda yöneticileri sunulur. Bir dalgalanma etkisi olacagini var-Belirli bir konu veya uzmanlik hakkinda söyleyecek sözü olan biri olarak bilinen olacak, geri baglantilari mutlaka daha fazla trafik teslim olur ve sonunda, arama motorlarinda siralamanizi büyük ölçüde artiracak.

6. Eger ilk etapta internet pazarlama içine oldugu için, size itibar bina is kalmak için ana anahtar oldugunu bilemez. Bir kez daha insan aninda ve size sundugu seyleri tanimak olsun, is daha sorunsuz gelirdi.

Durumda, bir yazar (ya da en azindan denemek için bile arzu!) Ve becerileri ile donatilmis henüz,, o zaman belli bir sizin için bu makaleleri yapmaya haziriz orada hayalet yazarlar ton vardir ücreti. Yapmaniz gereken tek sey kapali ve de bazi talimatlar gereken tüm konulari bu yazar belirtmektir. Kiralama için hayalet yazarlarin çogu profesyoneller ve ticaretin isleyisini biliyorum. Çogu zaman, onlar belirttiginiz makalelerin kalitesini saglamak mümkün olacak.

Eger yeterli zaman yoksa zaman zengin içerikli makaleler üretmek mümkün olmayacaktir bir diger nedenidir. Bu ikilem (henüz baskalarinin sizin için isi yapmak istemiyorsaniz) ise, o zaman yapmaniz gereken internet üzerinden yazi yazma yazilim programlari için bakmaktir. Bu programlar bile tren yazma yetenekleri sinirli olanlar yardim ve sürekli uygulama ile profesyonel yazarlar dönüstürüp.

Internet pazarlama bir acemi tüm diger profesyoneller ile ayni çogunluga içine atlamak o kadar çok yolu vardir. Yeterli cesaret ve güven var ve hatta yeni baslayanlar çikmak ve online pazarlama dünyasini fethetmek mümkün olacak!