nasil etkili bir alisveris sepeti olusturmak için

Bu sonuçta müsteri elde Bu özelligi oldugu için çevrimiçi tüccarlar onlar gelemez en iyi ve en etkili alisveris sepeti yazilim kullanmak koymak zorunludur. Bir bir web sitesi için bir alisveris sepeti tasarimi ancak etkili bir alisveris sepeti olustururken akilda tutulmasi gereken seyler vardir hakkinda uzayip gidebilir.

1. Düzen-etkili bir alisveris sepeti için önemli kullanim kolayligidir. Bir müsteri sonra tüm o ilginizi çekebilir bu ürün ve ona son bir göz atin bir sürükle ve birak düzeni mümkün ise önce Belki de check-in “yigmak” gerekir, bunun için en mantikli kilacak bir kullanici. Web sitesi ayrica estetik sitenize ulasmak müsterilerin istedikleri ve terk gibi hissetmiyorum olani bulmak için mümkün oldugu kadar tasarlanmalidir. Online satin alma genellikle dürtü disinda ortaya için bu önemlidir.

2. SEO-Bu, önemli arama motorlarinda bir ürün için arama yaparken aslinda web sitenize müsteri ne getirecek oldugunu. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kullanarak sitenize yazdiginiz anahtar kelimelerle daha uygun görünür ve böylece böylece daha fazla müsteri çekme arama sonuçlarinda daha yüksek görünür yapacaktir.

3. Islemleri alisveris sepeti de ve herkes ABD dolari olarak düsünmek mümkün olan pazarda yurtdisi müsterilerine çok sayida oldugu göz önüne alindiginda birden fazla para satmak gerekir. Ayrica, alisveris sepeti yazilim bu tek bir tanesinin bile bir kullanici olabilir hiçbir müsteri web sitenize yabanci hissediyorum saglamak için Google, Pay Pal, FedEx vb ile entegre edilmelidir. Yazilim Sepete eklenen tüm ürünlerin toplam fiyati görüntülemek için ve indirim ve kullanilan diger kuponlar göstermelidir gerekir.

4. Augmented ürün Bu ek seçenekleri ve size rakiplerinizin üzerinde bir kesim verecegini bir müsteriye verecegini özellikleri ifade eder. Toplu indirimler, ücretsiz kargo, gerçek zamanli nakliye fiyatlari, hediyelik ambalaj ve mesajlari geri ödeme ve magaza kredi gibi seyler müsterilerin rakiplerinizden daha sitenizden bir ürün satin almak için daha karli oldugunu hissettirmek olacaktir.

3. Güvenlik-Bu online saticilarin kredi karti numaralari ve diger hassas verileri ele ediliyor ve sorumlu ele alinmasi gerekir, çünkü görmezden göze alamaz bir yönüdür. Bugün online ödeme yapma konusunda güvensiz hissediyorum ve endiseleri geri kalanina koymak gerekir kullanicilarin giderek artan sayida vardir. Son derece güvenli ödeme ag geçitleri yapma müsterilerinizin geri gelmesini saglayacak yardimci olacaktir.

Yukaridaki adimlari kullanarak etkili bir alisveris sepeti olusturmak için nasil size rehber olacaktir. Bugün is dünyasinin “müsteri isation” için “özellestirme” den hareket ediyor unutmayin. Ve bu sizin ve rakiplerinizin arasindaki fark yapan seydir!