Online store_ en hileler dikkatli olun

Satici kendi depo dropship ürünleri tesvik basladiginda, her sey, özellikle kendi online alisveris olarak bir web sitesi var, kisa bir süre için çok kolay gidebilir. Açilan gemi depo mal tesvik satici, aslinda, bazi mevcut kazanç elde edebilir. Bu yüksek ve daha yüksek fiyatlarla birinci listeleri daha fazla seyler, yavas yavas satici kendisi birkaç üst düzey bir elektronik cihaz satan bulur saticinin güvenini insa edilecegini hile bir parçasi olan, öder alici gelen para toplar mal, depo ile siparis yerlestirir, ve bu mal stok olmadigini tedarikçiden bir mesaj alir, ancak baska birkaç hafta içinde sevk edilecektir.

Bu birkaç hafta dönemde, bu saticilarin, ve büyük olasilikla çok daha fazla sadece bu gibi, emir alarak devam tedarikçiye müsterilerinin siparislerini göndermek ve müsterilerine gecikme açiklayan zamanlarinin büyük miktarda alir. Birkaç hafta geçti sonra Sonra delice gidip karsiliksiz ve aniden tedarikçi masum saticilarin kendi ceplerinden alicilar iade birakarak, tüm saticilarin para ile kendi web siteleri ve kaçar kadar kapatir ilgili e-postalar göndermek baslar.

Elbette, ben bu konu hakkinda bir benzerlik ya da böyle, ne yazik ki, artik baska bir sekilde online satis dönüsmesi var duymus oldugunu düsünüyorum – ille tüm hileler, ama bu dropshipping firsatlari oldugunu. Neyse ki, dünyanin her zaman bulutlu degil, sadece online alisveris bazi bölgelerinde iyi ve tedarikçileri ile kredidir