bir bütçe moda alisveris

Birçok kisi giyim ve ayakkabi para harcamak ancak sinirli bir bütçe olmasi gibi. Eger bir bütçe alisveris zorunda iseniz, para için daha fazla alabilirsiniz birkaç yolu vardir.

Eger bir bütçe moda için alisveris yapmak istiyorsaniz, maliyetlerinizi azaltmak için yollar bulmak emin olun. Internet üzerinden alisveris merkezi ya da alisveris için gitmeden önce, hesap diger aylik faturalari dikkate alarak, size giyim harcama ne kadar bir aylik bütçe olusturun.

Eger is, rahat ya da resmi etkinlikler için de dahil olmak üzere giysi farkli, harcamak ne kadar para karar verin. Eger ayakkabi harcama ne kadar para da karar. Bütçenizi karar verdikten sonra, ondan sapma yok. Eger üzerinden para sol varsa, düsüncesizce harcamak yok.

Tasarimci markalar genellikle daha pahali oldugunu unutmayin. Daha fazla downmarket magazalarinda uygun etiket satin düsünün. Kaliteli giysiler degil, giysi tasarimcisi yatirim. Fashionistas pahali tasarimci giyim üzerinde iyi uyan iyi bir takim tavsiye ederiz.

Iyi malzemelerden yapilmis kaliteli giysiler, birkaç mevsim sürebilir. Ayrica, bir sezonda ve bir çikacak satin alma giyim kaçinmaya çalisin. Temelleri sopa ve çok yönlü ve zamansiz bir kiyafet bulmak.

Indirim kuponlari için bir göz uzak tutun ve internet üzerinden veya gazete bulunanlar, özellikle kaydedin. Kuponlar daha az için daha fazla satin yardimci olabilir. Ayrica alisveris merkezinde ya da internet üzerinden ya, satis için dikkat ve düsük fiyatla giysi sunan alaninda herhangi bir örnek satis yararlanmak.

Eger acele degilseniz, ayni zamanda sonu sezon satis bekleyerek, daha az kaliteli giyim bir sürü bulabilirsiniz. Birçok büyük magazalar sezon sonuna dogru giysi, ayakkabi ve çanta tasarimcisi isaretleyin. Envanter hizli gidiyor ve genellikle satis baslar gün satisa oldugunu unutmayin, bu yüzden erken oraya.

Ne istediginizi ne gerek satin degil, unutmayin. Bir satis oldugu için bunu dolaba gerek anlamina gelmez. Ihtiyaciniz ve listenize yapisabilir tüm giyim bir listesini yapin. Pencere alisveris kaçinin, bu nedenle markete gidip dürtü satin almak için cazip degildir.

Ayrica, tasarruf dükkanlar ya da düzenli olarak ikinci el giyim almak konsinye magazalarinda alisveris yapmak için seçebilirsiniz. Bu giysi birçok eski ya da onlarin yüksek kalite garanti anlamina gelir yil hangi önce yapilmistir.

Daha ucuz ve sadece bir yikama gerektiren olan bu magazalar, bazi marka giyim bulabilirsiniz. Ya da böyle Salvation Army veya da ucuz giyim saglamak Serefiye gibi hayir kurumlarina alisveris seçebilirsiniz.

Bu sik görünmesini kaliteli giysiler satin almak için kendinizi açliktan gerekmez. Bir bütçe sik görünümlü anahtari akilli alisveris etmektir. Bütçenizi sopa ve size ihtiyacim yok bir sey satin önlemek emin olun. Zamansiz giysiler ve temelleri sopa ve her mevsim moda olacak.