casus kamera – 4 etkili set-up ipuçlari ve stratejiler

Bir casus kamera kurma ile ilgili, ne kabul edilen istihdam ve standart bir uygulama gerçekten geçerli degil. Geçmiste içinde, mikro casus dadi kameralar ve kablosuz casus kameralar inanilmaz gerçekten anlamaya ve istihdam için karmasik olmustu, olmasidir. Ek olarak Ayrica onlar inanilmaz derecede yüksek de fiyatli ve pahali almak için kullanilir. Bununla birlikte, zaman içinde gizli casus dadi cam teknoloji gelismeler ve degistirir, montaj ve yükleme aslinda hayal kirikligi ve karmasiklik derecesi bu ev güvenlik cihazlari asagi ayarlanabilir. Simdi, bu casus kameralar kendilerini ayarlayabilirsiniz belirtmek degildir. Onlar insa ve kullanimi son derece basit oldugunuzu gerçek var iken, bazi ders ve isletmenizi veya ofis bir web IP casus kamera kullanilirken takip etmek en iyisidir kurallar hala bulabilirsiniz.

Ve sonuçta kullanarak – – bir dadi kam aklinizda olabilecek hemen hemen her koruyucu amaçla göz önüne aldigimizda, burada size satin alma içine ariyorsaniz zaman takip etmek gerektigini birkaç temel casus kamera hususlar oldugunu tutulmasi.

1. bir casus kameranin tüm bilesenleri hakkinda daha fazla bilgi

Herhangi bir temel standart mikro casus dadi cam ile birlikte çok sayida çesitli parçalar ve parça yoktur. Sen bilgili dönüsmesi ve bu parçalarin ne oldugunu anlamak ve etkili bir sekilde casus kamera fonksiyonu yapmak ne kadar gerekir. Kamera mercekleri, vericiler, diger güç kaynaklari ile birlikte alicilari tüm dadi kamera spektrum dogru tüm temel bilesenleridir. Sonra, en kaliteli casus kamera parçalari belirlemek için kapasitesine sahip etkin, güvenilir ve güvenilir dadi kamera satin yetenegine sahip dogru büyük bir 1 adim olabilir – bu parçalar tanimlamak için kapasiteye sahip.

2. Size ihtiyaciniz olan tüm Feaures var emin olun

Bir kez aslinda casus kamera satin aldi ve bunu monte etmek isteyen konum önce, birlikte gelen tüm parçalari formüle etme ve mikro casus dadi cam dahil parça listesi dogru mukayese ettik. 1 nedenle veya baska için – – bu son ambalaj içine izin vermedi nadir olsa da, parça örnekleri vardir. Tamamlamak istediginiz son sey bir yerde tüm dogru parçalari ile vücut yipranmis casus kamera kurmak için tesebbüs etmektir. Sadece güvensiz ve akillica, ancak kameranin kendisi bütünlügünü tehlikeye atabilecek – ve yöntemi boslukta akliniza gelebilecek herhangi bir garanti seçenek oldugunu.

3. sizin dadi kamera çevreleyen ne hakkinda bilgi

Casus kamera isleyen iç ve dis mekanda olacak mi? Sicak hava veya soguk ortamlarda yasiyor musunuz? Potansiyel casus kameranin tüm isletim standartlarina kapatabilecek elektrikli ekipmanlarin diger ögeleri Var? Unutmayin, gizli casus dadi kameralar herhangi bir yere ve ortama bir araya gelistirilmistir. Girisim olasi tetik sadece kameranin kayit etkinligini engel olabilir, ancak ayni zamanda casus kamera kendisinin “gizli” veya “gizli” bir parçasi azaltabilir. Unutmayin, casus kameralar düz görme gizlemek için olusturulan – onlar yer konum hangi çevre degil, tam tersi uyum gerekir.

4. tutarlilik

Tamamen yer bunu yerlestirmek istediginiz yere ters bir casus kamera satin alma yok. Yani sira, sadece göze alamaz bir dadi kamera alamadim ve kurulum ve aslinda kullanin böylece çok karmasik bir kablosuz casus dadi cam üzerine dolar harcamak yok. Tutarli olmak istediginiz casus kameranin türü hakkinda ve sizin için uygun olan ve her zaman sizin gibi basarili, basarili olacagi isi sagladigi gizli bir casus dadi kamera satin sonunda bu dogru arastirma yapmak gösterir!