casus kameralar ve dadi cams – 5 yöntem kendi deposundan çok daha fazla almak için

Ev güvenlik veya ofis koruma ile ilgili olarak, casus kameralar ve dadi cams tipik olarak teslim maliyet veya güvenilirligi eslesebilir çok çesitli güvenlik seçenekleri yok. Kablosuz casus dadi kameralar aslinda sizin için en önemli seyler ve yerleri koruyan bir teknik izleme var oldugunu bilmek size konfor ve memnuniyet veren ayni zaman hirsizlik, zarar ve her ne kadar kaybini en aza indirmek için müthis bir yöntem olabilir. Ne anlamina gelmez ki, bir kez aslinda sadece yerlesmek geri, rahatlayin ve kamera sizin için tüm is yapmak izin, satin ve mikro casus dadi cam yüklü oldugunu söyledikten sonra. Öte yandan, yasamak sizin sadece yeni basladi.

Bu casus kameralar onlar sadece herhangi bir potansiyel hirsiz ve hirsizlar püskürtmek anlamina gelmez sizin özelligi üzerinden koymak oldugunu gözetim, en üst düzeye çikarmak yardimci olabilir ragmen, nedeni için. Unutmayin, küçük dadi kameralar diger türleri ile birlikte vücut yipranmis casus kameralar düz görünürde karsilamak için tasarlanmis – ki onlar fark edilmeden gitmek için gidiyoruz demektir. Simdi, ya suçlular için cazip görünür oturma veya ofis sahibi olmak istiyorum neden gelmez casus kamera, herhangi bir ilave veya istenmeyen odak çekmek gerekmez iken.

Satin alma ve kolay kullanimli ve güvenilir bir casus kamera olan kesinlikle olabilir gibi en etkili olarak ikamet, aile veya ofis korumak için arayis içinde bir önemli bir adimdir. Bir önemli bir adim olsa da ama, onu almak için en iyisi oldugunu tek adim degildir. Eger emniyet ve güvenlik ne olursa olsun ya da her yerde sizi korumak istediginiz var artirmak destek yapabilir farkli seyler çok sayida bulunmaktadir. Bu güvenlik idealleri mutlaka casus kamera ile dogrudan anlasma yok. Bunun yerine, onlar yerinde olabilecegini dadi cam ile birlikte faaliyet göstermektedir.

(1) oturma gibi görünüyor

Eger gece için ev degildir durumda, eve bos görünür yapmayin – “. Is” için ve açik Bazi isiklar birakin, ya da kimse mülkiyet oldugu yanilsamasini yaratmak için belirli araliklarla / isiklari kapatabilirsiniz bir zamanlama sistemi satin. Bir araç çok daha fazla varsa, hem de evin önüne içinde park. Ayrica, hareket ve aktivite taklit için tasarlanmistir casus kameralar çok sayida çesitli türleri vardir.

(2) evinizin özen

Nanny kameralar disinda yakindan takip koruyabilirsiniz, ancak onlar evinizin görünümünü sonra baktim ve halledilir yapamazsiniz. Sizin çalilar Trim, herhangi bir bitki ya da agaç büyümüs olsun izin vermeyin. Çirkin olmasinin yani sira, bir kötü bahçe bakimi kullanmak niyetinde olabilir islemler veya belki de kablosuz casus cam görüs hatti engelleyebilir.

(3) bir envanterini tutmak

Her sey ve isletmenizi veya ofis hayati ya da degerli her sey belgelendirilmesi gerekir. Ayrica, eger gerçekten digerinden daha çok daha degerli veya pahali evinizin içinde herhangi bir yer var, o zaman maksimum koruma ve gözetim saglamak için bu alanlarda stratejik konumu bir casus cam mantikli.

(4) kapi ve pencere güvenlik

Daha sik bu gün, suçlular ve haydutlar kirmak ve pencere ve kapilar ile evleri erisim. Bu giris yollari oldukça savunmasiz, ve dolayisiyla, ek bakim ve koruma saglanmalidir. Pencere bar ve sürgü kilitler evinizin veya ofisinizin korumak için uygulanmasi mümkün olacak iki basit fikir. Bir daha güçlü düsünce size stratejik konuma sahip ve pencere ve kapilar odaklanan bir güvenilir ve basarili bir kablosuz casus kamera olabilecegini garanti etmektir.

(5) tipik anlamda kullanmak

Size yakin oluyor her seyin farkinda olmak gerekir. Cidden sehir düsünün ve tanidik, iyi, hakkinda bilgi sahibi olmak!