e-ticaret – müsteri memnuniyeti ve alt satirinda

Bir online kullanici kredi karti numarasini yazin ve bir ürünün bir satin alma yapmak için ne her e-ticaret is en istiyor.

Hiç bir satin alma ise sadece gerçekten güzel bir web sitesi var, henüz türünün en iyi gelismis site olabilir.

Bu nasil site ziyaretçileri ürün, hizmet veya bilgi bir tüketiciye pasif faiz tasimak için tesvik yok e-ticaret söz konusu zaman?

Kisa cevap sadece onlari bir satin alma güven saglamak için müsteri kadar kendinizi güvenilir kanitlamaktir.

Bu, tabii ki, yapmaktan daha söyledi kolaydir.

Uygulamak için zor oldugu cevabi daha site ziyaretçilerinin daha tüketicilerin istiyorsaniz büyük olasilikla sitenize onlari almak için hemen her taktik istihdam ve bazi e-posta saglayicilarindan sürgün yani sira çesitli neden olabilir yöntemler olmasidir arama motorlari.

Eger e-ticaret sitesi almak ve tüketici bir numarali öncelik haline ne zaman akilda müsteri var liste olusturma teknikleri gelistirecek.

Gerçekten online misafirler için madde var Ezines gelisecektir.

Gerçekten ürün, hizmet veya bilgi bir ilgi var ziyaretçi hedefleyen bir kampanya ile sonuçlanan gerçek site ziyaretçileri elde edilen organik listelerine dayali e-posta pazarlama kampanyalari gelistirecek.

Misafirler önerileri hakkinda birbirleri ile etkilesim için bir forum gelistirecektir.

Real Simple Syndication (RSS) misafirler için kullanilabilir en son bilgi akislarini yapacak.

Sen kendi çikarlari için bakan ve gerçekten yararli bilgi boyunca geçen ilgilenen potansiyel müsteri kanitlamak için bir yol bulmak için yapabilirsiniz ne gerekiyorsa yapacagiz.

Samimiyetsizlik ile bu sizmak var çok fazla site var. Bu site sahipleri alt satirinda ötesinde bir sey umurumda inanmak zor bir satabilirim. Onlarin mali gelecekte bir ilgi sahibi olmak için onlari hata olamaz, ancak online kullanicilar size güvenilir ve is layik oldugunu olabilir onlara kanitlamak istiyorum.

Ben su beyannamesinde ayrintili arastirma yapmadim, ama tahminim iyi egitimli oldugunu yeterince arastirma gerçeklestirdik – önümüzdeki on yil içinde en basarili olacak online sirketlerin dürüst müsterilerinin ihtiyaçlarini ilgilenen olanlar olacaktir .

O müsteri memnuniyeti alt satirinda baglidir bilmeniz gereken alt satirinda sabitlenmis olanlar için. Is yapmanin maliyeti düsünün.