ebay para kazanmak.

Ebay Satis

Ebay hakkinda konusmak çok arkadasim var insanlardan biri misiniz, ama kendinizi onlarin konusma disinda kalan hissediyorum? Ayrica sadece bir kullanim için döseme Evinizde birçok öge var bu insanlar biri misiniz?
Daha sonra bu Ücretsiz yazi tam size göre uygun olacak ve önce bazi büyük gelir kazanç tamamen yeni bir yol bulduk olabilir okuma bitirmek.

Simdi satmak ne ile baslayalim
O Bu size farkli yazarlar ve basliklari hakkinda iyi odakli oldugu açiktir yerine, kitap okuma ilgilenen olabilir ilgilendiginiz ne düsünmek sadece çünkü, sattiginiz ne ile baslamak çok kolay . Muhtemelen seni satabilir, hangi evde bir sürü kitap var. Kitap tamamlanmis ve aktif ihaleleri için Ebay içine kazarak sonra baslayin. Orada hangi kitaplari talep ögreneceksiniz ve hangi fiyat yeterli olacaktir.

Ayrica sadece artik gerekmez ögeler için evinizin etrafinda bakmak olabilir. Bu digerleri için bazi deger olabilir ve Ebay biraz arastirma sonra fark sizin olacaktir. Diger için ne satiyor fark ve daha sonra kendiniz deneyin. Eger ürün satilan alamadim eger, bu baska bir nis uzmanlasmak denemelisiniz olabilir, ama unutmayin. Sadece o ilk madde ile ilgili Ebay çok fazla rekabet olabilir, satti almak için daha sonra çok fazla zaman harcamayin, devam ve baska bir sey satmaya.

Baska bir yolu yerel alaninda bazi garaj satisi güzel ve popüler ögeleri satin almak. Ürünü satin alirken ulasim için ödemezseniz olarak bu sekilde size, düsük fiyatlar olabilir. Böyle bir satin alma yapmak bir civilti fiyata Ebay ürün satmak için harika bir yol olacaktir.
Aslinda, nis bulmak için en iyi yolu sular deneyin ve neler olacagini görmek için sadece.

Ama Ebay teknik olarak içine nasil alabilirim?
Peki, eBay satis hesabi kurma ile baslayalim. Bir kullanici adi ve bir e-posta adresi de gerekir.
Ancak e-posta adresini hakkinda burada önlemleri almak zorunda. En iyi ücretsiz bir e-posta adresi kullanmak degil, kendi etki alani yerine bir e-posta adresi, ayni zamanda (ISS) Internet servis saglayicisi kullanabilirsiniz. Bunun yani sira bu ihale ve ödeme iletisim ayri olacak sekilde eBay ve PayPal hesaplari için ayni etki (PayPal bir ödeme hesabi) ayri e-posta adresleri kullanilmasi tercih olacaktir.

Simdi Kullanici Adi bahsedelim. Müsterilerin kimligi boyunca hatirlayacaginiz gibi, ayni zamanda önemli bir besin oldugunu. UserId bir sekilde marka ile ilgili olmalidir ya da baska müsterilerin kolayca ürün ve ihaleleri bulmak degildir. Zaten is bir tür iseniz, tabii ki isinizi yansitacak sekilde Kullanici Adi kullanabilirsiniz.

Bu daha sonra Kullanici Kimligi ama müsterilerinizin size bulmak için kafa karistirici olacagini haber degisiklik mevcuttur, bu nedenle tavsiye degildir.

Ayrica ürün ucuz ya da ihaleleri için özel ya olacak, belki daha sonra UserId bu yansitmalidir bahsetmek gerekir vardir. Exclusive_modellcars_items:; Örnegin UserId içinde “özel” içerir.

Baska bir sey gerçekten eBay web adresleri (URL) ve e-posta adresleri kullanmak yasaktir olmasidir. Yine de URL önce ve sonra bir yildiz kullanilarak yapilabilir bir sekilde bunu yaparak israr olsaydi eBay bulmak ve Kullanici degistirmek isteyecektir olsa Ama (* www.thelatestfashion.com *) riski vardir kimligi.

Simdi bir PayPal hesabi kurma ile gidelim
Simdi iyi bir UserId ve dogru bir e-posta adresi almak için nasil, satmaya karar ögrendim. Ama sonra nasil tamamlanan ihaleleri için para almak gerekir?

Eh, onlar satin almak ve ebay satmak bir PayPal hesabi kullanmak bir sürü insan vardir. Eger bir hesabiniz yoksa PayPal Hesap eBay elektronik ödeme standart yöntem olarak nedenle,, müsterilerinin çok ulasamayacaktir. Kolay bir sekilde yapabilirsiniz bir PayPal hesabina sahip ihaleleri için ödeme olarak creidt kartlari ve elektronik çek kabul. PayPal ve eBay birbirlerine izleme mekanizmalarini olan etkilesim.

Bütün bu söz, en kisa sürede size eBay satmaya karar verdik gibi bir PayPal hesabi kurmak zamani gelmistir. Kullanmaya hazir olmadan önce islemi birkaç gün sürebilir. Eger havale gibi ödeme seçenekleri sunmaya hazir olmalidir eBay bir satici olmak için, kontrol ve PayPal. PayPal hesabi nasil ayarlanir? Çok kolay, sadece www.PayPal.com ziyaret

Simdi macera sizin!
Artik Sen eBay sular denemek için yeterince hevesli olmalidir. Cosku eklemek için biraz daha sana 157 milyon eBay alisveris ve eBay bir gün daha fazla veya daha az 100.000 yeni kullanici var orada bilgi olabilir! Yukaridaki talimatlari uyguladiktan onlarla birlikte yeni basarili girisim olacak!