elektronik sigara farkli

Elektronik sigara nedir?

Bu bilinen elektronik olarak sigara ya da e-sigara, normal geleneksel sigara bu da ayni etkilere pil ile çalisan cihazlardir. Elektronik sigara en iyi yani, herhangi bir yan etkileri ve normal tütün sigara bu kadar zararli etkilerin hiçbiri yok olmasidir.

Sigara farkli türleri

Filtre, atomizer, pil ve nikotin buharlasmis çözümler içeren kartuslari – Elektronik sigara üç temel bileseni vardir. Bu üç bilesenin üç farkli kategoride için elektronik sigara ayiriminda paketlenmis sonuçlari kalir hangi sekilde.

1. Tek parça sigara-Bu elektronik tek elektronik sigara vardir. Tüm bilesenleri bir kez kullanilabilir bertaraf gereken bir sarj edilmis pil ile tek bir durumda paketlenmis kalir. Sadece bir kez kullanilabilir gibi bu elektronik sigara maliyet etkin degildir. Bu sigara isiklar en kisa sürede anahtar olarak sigara koymak oldugunu bir kez aktivasyon sistemleri ile baglidir.
2. Iki adet elektronik sigara-elektronik sigara atomizer dolum kartuslari içinde dahili kalir bu e-sigara dolum kartuslari da cartomizers olarak bilinir. Kullanilan atomizörler tek parça elektronik sigara daha uzun ömürlüdür. Onlar yaklasik alti ila sekiz hafta için çalistirabilirsiniz. Atomizer dezavantaji sikica kapali ve sarj edilemez kalir ve zaman içinde bertaraf edilmesi gerekiyor.
3. Üç adet elektronik sigara – En iyi ve en popüler e-sigara, birbirinden ayrilmis üç temel bileseni vardir. Bu, gerektiginde, kartuslari doldurulmus saglar. Bu çok çok yönlü ve toplam kisisellestirilmis sigara etkisi verir. Onlar bakim ve bakim en az miktarda gerektirir.

Elektronik sigara Bu kategorinin dezavantaji nikotin ve pil yasam biter her zaman degistirilmesi gerekir olmasidir.

Tek parça tür disinda diger iki elektronik sigara kartuslari ayiran ve doldurma seçenegi var. Onlar maliyet etkin ve kullanilan ve yeniden kullanilabilir olarak üç adet elektronik sigara en popüler.