gaz ve para kazanmak için en iyi alisveris yöntemi

Burada ekonominin bir durgunluk ya da oldugunu düsünüyorum olursa olsun alisveris tasarruf için bir yoldur. Gizli maliyet ve bir büstü bir pazarlik açabilirsiniz maliyet eklentileri dikkat edin. Birçok kisi pazarlik veya fiyat karsilastirmalari arayan her gün internette sörf. Bir ögenin fiyat eger ayni fiyata ayni marka bulabilirsiniz görmek için alisveris merkezine araç ve sürücü atlamak bulundu sonra.

Bu hikaye böyle biter biliyorum. Ayni fiyata ayni özellikleri ve asla ile, ayni marka bulmak asla. Fiyat her iki sekilde daha yüksek veya yol daha düsük olacaktir. Sen o zaman satin almayin. Size zaman ve gaz israf var. Basparmak kurali sadece sizin için ne ödeme olsun olacaktir. Bu kurala bir kapak tarafi: sizin için ödemek zorunda olmamalidir hangi hizmetleri için ödeme yok.

Bize ilk paragrafa geri dönelim. Eger internet üzerinde alisveris ve istediginiz ürünü bulmak ise, ürünü satin almak. Unutmayin ne istedigini bulundu ve fiyat karsilastirmak için alisveris merkezine gitmek için varsa, size gaz ve zaman harcanan ne kadar yapmaz. Dikkat edilmesi gereken tek sey, ürünün deger daha fazla ödeme kalmamasidir. Kolay yolu çok fazla ödeyecek. Ikinci yolu, nakliye ve tasima gibi ekstra ücretleri ödeyecek. Üçüncü yol ürünün $ XXX.00 satin almak ve ücretsiz gönderim olsun en teaser için düsmek demektir.

Sizi korumak için yolu nakliye ve tasima için ücret almaz bir web sitesinden on line satin almak. Iyi warrantees ürünler içeren bir web sitesi satin. Sadece ayni kategorideki ürünler satan bir web sitesinden satin, (ayrica cep telefonlari, lambalar, egzersiz ekipmanlari ve onlar satarak para kazanabilirsiniz düsünüyorum baska bir sey satan birinden tava bir dökme demir satin almayin). Web sitesi üzerinden bakmak için birkaç dakikanizi ayirin, web sitesi onlar satiyoruz ürünleri anladigindan emin olmak için web sitesinde yayinlanmaktadir makaleleri okumak. Web sitesi bir müsteri destek e-posta ve / veya müsteri destegi telefon numarasi oldugundan emin olun. Eger satin almak hakkinda ne hakkinda herhangi bir süphe veya sorulariniz varsa, e-posta için bir dakikanizi ayirin veya müsteri destegi arayin. Satin almadan önce müsteri destegi bir e-posta dönmek ya da telefonda konusmak olmaz, bunlari satin almis ve bir sorun çözülmüs ihtiyaç duyabilecegi sonra onlar cevap ne kadar iyi tahmin.