izleme, filtreleme ve çevrimiçi gizlilik çözümleri

Çevrimiçi gizlilik tüm internet kullanicilari için çok önemli olmasinin nedeni budur ve ayni zamanda olmayan kullanicilar yine internet önlemek neden ilk nedenidir. Internet gizlilik hangi bilgileri hakkinda ortaya çikabilmektedir ve kim bu bilgilere erisebilir kontrol etme yetenegi temsil eder. Sadece birkaç internet kullanicilari sadece bir web sitesini ziyaret ederek online gizlilik kaybedebilir biliyorum.

Digerleri çevrimiçi gizlilik endise, digerleri kendi bilgisayarinizda olup bitenler hakkinda her seyi bilmek istiyorum. Bu çocuklarinin evde bilgisayar ya da okullar, onlarin ortak Internet üzerinde yapiyor ve hatta isverenler oldugunu bilmek isteyen esler gelen sörf sitelerin tür is de tüm çalisan online etkinligini izlemek ve denetlemek yapabilecegini bilmek isteyen ebeveynler içerir. Test veya bazi kullanicilar bir web sitesi nasil etkilesimde izleme süreci, sohbet odasi ya da bir web uygulamasi izleme çözümü denir.

Is ortami için özel izleme çözümleri de vardir. Bu çalisan Internet kötüye kayip is verimlilik milyar dört dolarin üzerinde neden oldugu tahmin edilmektedir. , Online alisveris, spor siteleri bir hesap bakiyesi kontrol ya da sadece arastirma: Bu 5 çalisanlardan yaklasik 1 gibi internet faaliyetleri, için isini zaman harcama oldugunu ortaya koymaktadir. Çalisanlarin is saatleri içinde verimli oldugundan emin olmak için, sirketler, izlendigini ve kullanicilarin internet erisimi kisitlamak gerekiyor. Web filtreleme yazilim kuruluslari bilgisayar sahibi saldirgan olmak düsünebilirsiniz içerik görüntüleme çalisanlarin önlemek Internet kullanim politikalari tanimlamak ve empoze yardimci olmak için tasarlanmis bir yazilimdir Web Filtreleme yazilim veya içerigi kontrol içeri giriyor.

Amplusnet – biz her zaman müsteri memnun etmek istiyorum ve onun ihtiyaçlarini temel gereksinimleri oldugu için, bu üç sorun için, çözüm sunulan ve e-ticaret platformu üzerinde pazarlanan bir çözüm gelistirdik. Ev ve Küçük Ofis kullanicilari ve kurumsal kullanicilar: Böylece, Amplusnet kullanicilarin iki kategori için çözümler sunmaktadir.

– Görünmez Eger Stealth gibi ürünler ile bilgisayarinizda neler oldugunu net bir görüntü elde en iyi temsil eden ve izleme çözümleri olmak sörf yaparken bilgisayarinizi korumak çevrimiçi gizlilik ve anonimlik için araçlar: Ev ve Küçük Ofis çözümleri de iki alt kategorilere Keylogger, Chat Monitor ve Web Sitesi Logger.

Is çözümleri monitör ve kontrol çalisanlari aktivite, yazici ve internet erisimi, yardimci yöneticiler daha iyi bir sirket BT ile ilgili ihtiyaçlarini var degerlendirmek. Bu kategoride en temsilidir: Cyclope Çalisan Gözetleme Çözüm, Proxy ve Cyclope Sirket Yazici Monitör Filtreleme Cyclope Internet.

Eger online gizliliginizi korumak hakkinda daha fazla bilgi edinmek istiyorsaniz, izlemek ve çalisanlarinizin ve ev bilgisayari nasil kontrol, web sitemizi ziyaret edin ve sizin ihtiyaçlariniz için uygun çözümler bulabilirsiniz.