kötü ikinci el araba parçasi bir tüketici rapor listesinde

DIKKAT: Benim büyük dedem ben araba ile ilgili her zaman isitme büyüdü, yani 80 yil önce oto is basladi! Simdi bilgi geçirerek çünkü bu, sizin için iyidir.

Asagidaki makale modeli yil 1998 ile 2005 arasinda en güvenilmez araçlar ortaya çikarmak ve sorunlu olmustur olanlar için sizi uyaracaktir. Bu veri 31 Mart 2005 (sonraki rapor Nisan 2007’de çikan) 1 Nisan tarihine kadar 2004 tarihinden Tüketici Raporlari ve ConsumerReports.org okuyuculari tarafindan derlenmistir. Don ‘t bu onarim için ciddi ve pahali olabilir, çünkü iletim veya sogutma sistemi ile ilgili sorunlar ile bir araba satin almak istiyorum gibi bu, son derece degerli ve maliyet tasarrufu bilgidir. Bu ilk bölümde size en güvenilmez ikinci el araba söyleyecektir, ikinci bölümünde size en güvenilir ikinci el araba söyleyecektir. En egitimli satin alma karari mümkün kilmak için her iki parça bir ve iki okuyun. Istediginiz gibi bu bilgileri kullanmak için çekinmeyin, Marlyland içinde Ourisman Hyundai dürüst bayileri tarafindan getirildi.

Neden asagidaki ikinci el araba önlemek?
Orada satin kaçinmalisiniz araba yüzlerce – ama araçlarin asagidaki listede bu modellerin daha kötü çok ortalama Oto Kararlari birden fazla yil göstermistir çünkü önlemek ZORUNLU modellerdir. Bunlar düzenli olarak her üretim yili en modellere göre daha fazla sorun göstermistir, bu yüzden kendinizi ve digerleri bir iyilik yapin ve yol onlari uzak tutmak yardimci olur.
bmw 7 series bmw x5 (v8) chevrolet blazer chevrolet express 1.500 chevrolet s-10 (4wd) chevrolet trailblazer chevrolet girisim chrysler sehir ve ülke (awd) dodge grand caravan (awd) gmc elçisi gmc jimmy gmc safari gmc savana 1.500 gmc sonoma ( 4wd) jaguar s-type jaguar x-type kia Sedona land rover discovery lincoln ls lincoln navigator mercedes-benz e mercedes-benz e-class (v8) oldsmobile alero oldsmobile Bravada oldsmobile siluet pontiac aztek pontiac trans sport / montana saturn vue (awd) volkswagen cabrio volkswagen jetta volkswagen new beetle volkswagen passat vagon (v6) volvo xc90
Iste gördünüz. Maryland dürüst hyundai otomatik diler önlemek için kullanilan araçlarin güncel listesi bilmeniz gerekir. Bu her üretim yil düzenli olarak en modellere göre daha fazla sorun göstermistir araba, bu yüzden kendinizi ve baskalarini bir iyilik yapin ve yol onlari uzak tutmak yardimci olur. Çok kez, tüketicilerin satin aliyor araçlarin ayrintilari anlamiyorum, bu yüzden bu listeden okuyanlar, sonraki satin egitimli bir satin alma karari yapabilirsiniz umuyoruz. Kismi iki bizi izlemeye devam edin, satin almak için iyi bir bahis olan araçlarin listesi.