magento e-ticaret web gelistirme çözümleri

Magento yil içinde büyük popülerlik kazanmistir açik kaynak kodlu e-ticaret çözümüdür. Aslinda, dünyanin en hizli büyüyen e-ticaret platformu vardir. Magento online alisveris platformlari ve çok daha kolay web magazasi gelisme kaydetmistir. Bu özellikleri ve islevleri bir dizi oldugu gibi, e-ticaret alisveris sepeti Magento ticaret kullanilarak gelistirilen oldukça esnektir. Magento Eger promosyonlar ve daha bir çok sergileme gelen, magaza her yönüyle kontrol etmenizi saglar.

Magento gelistirme sayesinde, birden fazla web magazalari gelisebilir. Ayrica eklentileri bir dizi magazanin yeteneklerini genisletmek için kullanilmasina izin verir. Magento hizli bir sekilde e-ticaret web sitesi olusturmak için gelistiriciler için daha kolay hale sablonlari, düzenleri ve derileri ayiran bir tema tabanli bir yapiya sahiptir. Günümüz teknolojisi hakim ve son derece rekabetçi bir ortamda, bu muhtesem islevleri ile benzersiz ve iyi tasarlanmis bir web sitesi olmasi büyük önem tasimaktadir. Magento tema tasarimi, her özelligi optimum kullanimi kesfetmek ve yapmak için kullaniciya bir çok seçenek sunuyor.

Bir Magento e-ticaret çözümü en önemli özellikler sunlardir
-Uygun katalog yönetimi ve tarama
-Ürün tarama
-Ödeme seçenegi
-Ayrintili raporlama ve analiz
-Denizcilik ve ödeme imkanlari
-Site ve siparis yönetimi
Siparis düzenleme
Birden fazla para-destekler
-Ürün karsilastirmasi
-Ziyaretçi çikis
-Siparis takibi
-Çoklu görüntü / ürün

Magento tasarim asagidaki özellikleri ile interaktif bir arayüz saglar.

A / B testi için kullanilir Google’dan-Web Gelistirici entegrasyon.
Kolay 3. parti araçlari entegrasyon yapmak web hizmetleri için-API.
-URL yeniden yazar
Birden fazla dostum kupon ve kampanyalar gelistirmek için-Kolay kupon kurallari.
Up-satis seçenegi ile-Ödeme süreci.
-UPS ve FedEx entegrasyonu gerçek zamanli orani tirnak saglar.
Fiyat uyari ve siparis beslemek RSS beslemeleri-Durumu.
Otomatik seçenegi olusturmak ile Site haritasi.
50 + ödeme ag geçitleri ile Entegrasyon.
-Bülten yönetimi.
-Site Haritasi tema.
-Müsteri Yorumlari.
Katmanli navigasyon.
Indirilebilir ürünleri için Destek.

Magento vardir neden büyük nedenlerinden biri baska bir özel e-ticaret çözümü onun kullanici dostu oldugunu geçti. Kullanimi son derece kolaydir. Apache sunuculari, MySQL, PHP web gelistirme, SOAP ile e-ticaret çözümleri gelistirilmesi için çok güçlü bir orta olur. Onun bol özellikleri ile, bir web sitesi is basari oranini artirmak için kullanici dostu ve zengin özelliklere sahip alisveris sepeti olabilir. Eger is için uygun bir e-ticaret çözüm ariyorsaniz Böylece eger, Magento, en iyi bahis süphesiz.