mobil ticaret ile vanquish rekabet

Onlar sizden bir sey satin almak istediginiz zaman bir perakendeci olarak, mutlaka tüketiciler için kullanilabilir olmak isteyeceksiniz. Daha önce sadece Wal-Mart gibi büyük perakende zincirlerinin müsterilerine en yakin olan magaza olabilir. Insanlarin bilgisayarlar ve cep telefonlari üzerinden satin basladi sonra ancak, senaryo büyük ölçüde degisti. Bu pazara dokunun, böylece perakendeciler mobil ticaret platformlari için bu nedenle çok önemli hale gelmistir.

Bu platformun ana avantaji perakendeciler 24×7 müsterilerine kullanilabilir olmasini saglar olmasidir. Insanlarin çevrimiçi onlar dizüstü olsa bile her zaman olmasi mümkün degildir. Kendi akilli telefonlar araciligiyla istedikleri zaman kisi online gelmek için Ancak, gerçekten zor degil. Cep telefonlari için bir web uygulamasi olan herhangi bir perakendeci dogal olarak mobil ticaret tesisleri yok rakiplerine göre önemli bir avantaj elde edecek.

Mobil ticaret önemi artmaktadir faktörlerden biri akilli telefonlarin artan popülaritesi oldugunu. Aslinda ABD’de insanlar tarafindan kullanilan akilli telefonlarin sayisi kisa bir süre onlar tarafindan kullanilan özelligi telefonu sayisindan daha fazla olacagi tahmin edilmistir. Telefonlarinda kullanilabilir internet hizlari sadece gelecekte artacaktir. Daha sonra insanlarin alisveris, bilet ayirtmak için daha kullanisli ve kendi telefonlarindan geziler plani olacaktir. Bir perakendeci olarak mutlaka kendi cep telefonlarinda müsterilerinize uygun olmama etkilerini anlamak.

Mobil ticaret en önemli avantajlarindan biri gerçekten yatirim çok bir uygulama veya bir WAP sitesi olmasi gerekir olmamasidir. Bu uygulama üzerinde, müsterilerinize, ilginizi bu konuda degerlendirmeleri okumak, ve ilgilenen varsa daha sonra satin alma yapabilir ürünler için arama yapabilirsiniz.

Mobil ticaret platformu bir diger avantaji en küçük oyuncularin büyük perakendeciler ile bir düzeyde alaninda bile oldugunu. Küçük bir oyuncu olarak, sadece bir mCommerce alisveris çözüm yatirim ve ürün bir akilli telefon olan herkes tarafindan satin alinabilir.

Eger müsteriler için mobil uygulamasi olusturmak zor ve pahali bir is oldugunu düsünüyorsaniz, bu yanlis kurtulmak gerekir. Isin gerçegi sadece bu uygulamalar bir gelistirici için envanter bilgilerini vermek ve platformu bes ile sekiz hafta içinde hazir olacak olmasi. Eger bir e-ticaret siteniz varsa, daha sonra süreç daha kolay olacaktir.

Bir gelistirici tercih ediyor, onlar bu alanda deneyim adil bir anlasma oldugundan emin olun. Onlar gelistirmek edecegi uygulamasi Symbian, Windows Mobile, Android, BlackBerry ve iPhone gibi tüm akilli telefon platformlari olarak desteklenecektir isteyin.

Eger çalmak istiyorsaniz rakipleri karsisinda bir yürüyüs bir cep ticaret temas
rakiplerinizin önce platformu gelistiricileri ceplerinde kendilerine sunulan kalarak müsteriler kazanmaya baslamak!