nasil mükemmel bir hediye seçmek için

Günümüzde, sirket ortaminda son on yil ile karsilastirildiginda önemli ölçüde daha karmasiktir. Birçok isletme yöneticileri kendi ortaklari için bir hediye seçerken düsünce büyük bir veriyoruz nedeni budur. Yalnizca bir yönetici kendi müsterileri, tedarikçileri ve sirkete katma deger saglayan diger bagli is örgütleri takdir ne kadar sergileyen bir çok popüler ve son derece etkili bir yöntemdir. Yönetim kurulu hediyeler sunulmaktadir zaman dogru ögeleri seçmek disari güvenilir. Kurumsal hediyeler sirket adina verilen ve mesaj ve sirketin arkasindaki fikir saglar vardir.

Bir is yöneticisi BT destegi ve yönetim saglayan bir sirket için bir hediye gönderdiginde ortaklari, Örnegin içeri çalismak faaliyet hat düsünmek tavsiye edilir bir is ortagi için mükemmel bir hediye seçerken, almak için tavsiye edilir ortak Bu durumda içeri çalisir faaliyet hattina benzer bir sey, bir USB stick iki taraf arasinda güçlü bir iliski oldugu gerçegi isaret etmek harika bir fikir oldugunu ve isin türüne çok fazla farkinda onlar idare. Baska bir örnek mali destek ve yönetim saglayan bir sirket için bir hesap makinesi gönderiyor olacaktir. Bu ögeleri göndererek, sirket ortagi daha iki taraf arasindaki isbirligini artiracak Bu hediyeyi, düsünce büyük bir verdigi hissedeceksiniz.

Bu pratik olarak kanitlayabilirim bir sey göndermek için en iyisidir. Yukarida sunulan örnekler, sadece is iki alanda en çok tavsiye bazi ögeleri vardir. Pratiklik ögenin estetik ile ilgili olumsuz bir etkisi olmamalidir. Baska bir deyisle, hediye iyi durumda ve ofiste ya da günlük yasamda islevselligini kanitlamak zorundadir.

Hediye seçimi ile ilgili bir diger önemli konu da düsünceli degil varlik olarak görülecegi gibi her yil tam hediye göndermek için asla. Ortak is ortagi geçen yil baska bir hediye ya da hisse senedi seçmek için zaman yoktu düsünürler bos degildi ve yöneticisi kalan ögeleri göndererek para kurtardi.

Bu is hediyeler sirketin finansal istikrar göre seçilecek oldugunu akilda tutulmalidir. Bu baskili promosyon hediyeler büyük döner getirmek dogrudur, ancak böyle bir giderleri ile denize gitmek asla. Bu baglamda, onlar is için ne kadar degerli bagli olarak, farkli müsteriler için hazirlanan çesitli hediyeler olmasi daha iyi oldugu söylenebilir

Yöneticiler için kurumsal hediye diger hediyeler göre çok daha özel olmalidir. Bu bir anahtarlik sadece yapmayacagim yüzden, ama bir dünya cam ödül hediye alici dogru saygi ve sükran ile ilgili güçlü bir mesaj gönderir.

Özel günlerde hediye göndererek önemi son yillarda büyük ölçüde artti ve is ortaklari ile güçlü iliskiler insa etti, is ortaklari ve müsteriler özellikle bu on yilda, müsteri çekmek için mücadele eden bir sirketin yöneticisine iyi bir dünya yapabilirsiniz zaman is rakamlari asagi gitti.