online konsinye hizmeti ebay ürün satmak izin

EBay artik istiyorum ama zaman ve çaba yaptigi seyler satmak için harika bir yerdir. Neden bir satis hizmeti için tüm çalismalari yapalim degil mi?

Çogumuz satilik ne iyi bir fotograf alma ile mücadele etti. Bir alisveris onlar satin aldiklari göremiyorum, tüm sonra, bu hareket ve daha net bir görüntü ile benzer bir madde aramak için muhtemel olacak. Herkesin sizin mal incelemek ve satin alip tam olarak ne görebilirsiniz Ürününüzü satmak için bir hizmet istihdam ederek, net bir profesyonel kalitede fotograf ile temsil edilecek.

Bir sevkiyat hizmeti genellikle tüm kadar ambalaj ve tasima güçlük tasarruf, ev adresinin mal almak olacaktir. Sattigi zaman mükemmel durumda alicinin kapida ulasacagini sigortalanmasi, ambalaj ve nakliye ilgilenir. Eger mal bir sekilde geldi mi ya da o olarak temsil degildi alicinin sikayetleri ile kirilma veya hasar veya anlasma konusunda endiselenmenize gerek olmayacaktir. Hizmet sizin için tüm bu ilgilenir.

Ögeleri satildiginda konsinye hizmet gelirleri kendi ücreti disinda bir yere götürecektir. Ücretler genellikle otuz sekiz yüzde on oraninda itibaren yukari araligi, ve hiç süphesiz iyi bunu tüm kendiniz mi eger geçirdim sorun ve zaman kazanmak için buna deger düsünürler.

Hiç bir sey online satilan ettiyseniz, malzeme ve saglam bant ambalaj, uygun bir kutu için ev aramak için gibi bir sey oldugunu biliyorum. Daha sonra, tabii ki, postane veya yerel nakliye hizmeti gidin ve araba karsi için paket lug var. Bir sevkiyat hizmeti kullanarak bu zaman alici ve sinir bozucu is ve seyahat tüm kaçinin. Onlar sizin için nakliye ilgilenecegim. Ayrica çekici bir açiklama yazmak ve tam müsteri hizmeti sunmak olacaktir.

Bir sevkiyat hizmeti elli dolar degerinde veya daha fazla hemen her sey satacak. Eger bir hediye olarak var eski Givenchy çanta ama gerçekten hiç sevmedim, ilk baski kitap veya toz toplama antika, tüm büyük ürün satmak için yapmak oldugunu, yorgun oldugunuzu tasarimci giyim. Belki artik artik giymek degil mi ya da taki, elektronik ürün yok. En hizmetleri için, korumak tek bir öge 150 £ kadar agirlik siniri akilda dolaplar size tür olarak.

Bir sey iyi bir satis olasilik oldugundan emin degilseniz, hizmeti açik artirma iyi yapmak edip size bildirecektir. En bile satmaya hangi ögeleri karar vermenize yardimci olacak sizin isteginiz eve birini gönderecegiz. Simdi git ve dolaplar temizlemek. Onlar bir adamin önemsiz baska bir adamin hazine oldugunu söylemek, neden istenmeyen ögeleri biraz nakit yapmak degil mi?