renkli kontakt lensler ile bakmak dönüstürmek

Renkli kontakt lensler bu gün bir çok aranan moda aksesuari haline gelmistir. Eger görünümünü dramatik bir degisim vermek istiyorsaniz, o zaman Mavi, Yesil, Pembe, Su, Mor veya bir canli kahverengi göz rengi dönüstürebilirsiniz renkli kontakt lens tercih yapmak.

Performanslari ya da Cadilar Bayrami gibi özel günlerde sirasinda kullanilan tiyatro Kontakt lensler, çilgin ve vahsi tasarimlari farkli mevcuttur. Cadilar Bayrami kontakt lensler genellikle aylik tek kullanimlik lensler olarak mevcuttur. Onlar siradisi tasarimlari ve kostümleri için cazibe bir isilti eklemek egzotik renk, bir dizi gelir. Yani, vahsi Dragon Eyes vahsi kontakt lensler ile yan ya da gözlerini daha büyük görünmesi açiga, daha parlak ve daha Pretty Hazel Büyük Gözler Lensler ile tanimlanmis!

Nasil iyi Renk Lensler seçmek için

1 gün, 2 hafta veya 1 ay yedek programi yani sira geleneksel (Yillik Degistirme) lensler için kullanilan Tek Renk Kontakt lensler: Temel olarak, Renk Lensler iki türü vardir.

Tek Renk Kontakt lensler göz için, aslinda, saglikli. Tek kullanimlik kontakt lens nispeten ince olarak Ilk olarak, daha oksijen kornea ile girmek için izin verir. Ikinci olarak, protein yap-up kaynaklanan problemlerin çogunu ortadan kaldirmak. Ve üçüncü olarak, tek renkli kontakt lensler önemli bakteriyel enfeksiyon olasiligini en aza indirmek. Bu daha uzun 8 saat boyunca her gün renk kisiler giymek istiyorsaniz tek kontakt lens tavsiye edilir.

Tek renk kisiler çogu dijital baskili olsa da, yillik yedek renkli kontakt lensler el boyanmistir. El boyali lensler bu çok dogal bir görünüm vererek, gözlerini vurgulamak için yardimci olur çok renk gelir. Bununla birlikte, ürettikleri için son derece zordur ve bu nedenle, daha pahalidir.

Tamamen göz rengini degistirmek isterseniz, en iyi seçenek Opak kontakt lensler olacaktir. Yari saydam kullanin, gelistirme tipi renkli kontakt lensler size sadece gözlerinizi yogunlastirmak ve aydinlatmak istiyorum. Renk kontakt lensler sadece sertifikali saticilardan satin almaniz gerekmektedir. Bu taninmis markalarin kontakt lens satin almak için bir noktaya olun.