seo – c-düzey yöneticiler için önemi

C-Seviye Yöneticiler sirket web sitelerinin online is performansinda önemli bir hissesi var. Kendi web sitesi ve söz konusu oldugunda Ancak, CEO’lar, COO, CFO ve diger üst düzey yöneticilerin baska bir üst düzey yöneticileri ve isletme sahipleri farkli hayir vardir “tüm amaci.” Genellikle sirket para iyi bir anlasma olmustur sinirli web sitesi tasarimi ve tanitim için harcanan henüz erken iyimserlik satis açisindan ümit için sonuçlar olarak zaman soluk, karlilik ve kurumsal verimlilik sadece gerçeklesmedi.

Bununla birlikte web sirket ve / veya pay sahipleri için saglam bir büyüme itmek için yöneticiler için önemli bir kullanilmayan kaynak olmaya devam etmektedir. Üst düzey yöneticileri çogu kez aslinda sorunlar ve çözümler anlayis engel yapilandirilmis bir filtreleme sistemi var. Bir iyi niyetli kisisel sekreter veya yönetici asistani ya da aslinda yürütme ulasan “yabancilar” tarafindan sosyal herhangi bir biçimde engelleyen bir politika olsun, sorun olmaya devam etmektedir ve çözümleri masaya bile degildir.

Telefon kaydini kesinlikle denemeye deger olsa da, en iyi strateji bizim evrensel bir dil … numaralari … istatistik açisindan konusmaktir. Örnegin, bir CEO, sirketin web sitesinde yazili olarak bilgi verildi ise:

1. Sadece 4 bir Google PageRank vardi.
2. > 200.000 bir Alexa Rank vardi.
3. Onlarin en iyi 5 anahtar kelimeleri büyük arama motorlarinda üst sayfalarda siralama olmadigini.
4. 1-3 sonucunda, günde 20.000 ‘den fazla arama onlarin rakip web siteleri yerine kendi web sitesi görüyorlardi.
5. Yapisal sorunlari düzgün kötü sonuçlar önemli ölçüde katkida site içinde sayfalarin içerigini tarif yok web sitesine dahili var.

Ben yönetici bu istatistikleri dikkate almak degilse, ya da en azindan arastirmak ya da bir sekilde bu konularda üzerinden takip için bir raporlama orta yöneticisi yönetti iddia, o da anlamiyor ya da aslinda olmak için gerekenlere anlamak istemiyor basarili. Belki o / o zamani yoktur. Ne olursa olsun, sürekli yapilan üst düzey yöneticilerin, bu malzemenin sunumu gerçekten her bakimdan isletme performansinizin ile ilgili olanlar tarafindan yeterince dikkat çekecek. Sonuçta, kaç müsterinin aslinda fiziksel sirket ziyaret? Tüm müsteriler ve veya sirketin ürün ve hizmetleri ile ilgilenen bu web sitesini ziyaret edecegi gerçegi ile kontrast bu. Web sitesi sirketin fiili halka dönük yüzüdür.

Ön arastirma Bu tür ayni zamanda SEO Sirket hakkinda benzersiz bir sey gösteriyor. Eger zaman ve bir Internet Pazarlama çaba gerekir için bir neden olup olmadigini belirlemek için faiz almis. Bu önemli ölçütleri ve performans karsilastirmak için bir temel gösterir. Artik bir “soguk çagri.” Is ciddi bilgi ve ciddi çözümler ile takip ediyor.

Eger ilgili bir exec olsun yaptiginizda, tabii ki tartisma için temel var. Ayrica daha degerli bir sey var; exec yaptigi bilgi numaralari ve istatistikleri cevap … Eger o zaman plani istatistikleri nasil kullandiklarini Gönderdigi göstermek ve yürütmek ve sonuçta saglam bir profesyonel bir SEO strateji koruyabilirsiniz.

SEO pahalidir. Ama bir CEO ayni zamanda yoksul ya da var olmayan SEO ile cevapsiz ediliyor ne anlasildigi sanki pahali görmez. Sonuçta, CEO bulunabilir beklediginiz tam olarak arama ifadeler kullaniyor 20.000 ‘den fazla arama hiç gün tarafindan bulunan olmama zaman 1 yillik bir süre içinde maliyeti nedir? Matematik yapmak. 20.000 + arama aslinda onlari görmek oldugunu göz önüne alindiginda yüksek kaliteli, basarili bir SEO maliyeti bile $ 30K veya $ 40K, bu nispeten ucuz degilse.
Ayni zamanda marka için ne anlama geliyor? … Sirket imaji için?

Son olarak, burada utangaç olamaz. Çekingenlik hiçbir yerde alirsiniz. Onlar ürkek olan nerede C-Seviye yöneticilerin alamadim ve kesinlikle timidity’i yanit vermez. Onlar açikgözlük, gerçekleri ve kendi çikarlarini alakali istatistiklere cevap vereceksiniz.
Sebat de tabii ki önemlidir.
Internet Pazarlama ve Arama hala sirket yöneticileri için gizem biraz. Ancak, bu yöneticilerin web, onlarin sirket imaji ve kar önemini göz ardi edemeyiz. Görüs ve görünürlük için tüm nokta kalite Arama Motoru Optimizasyonu yatiyor.