Sirketinizde kredi kartlarini kabul nasil

Eger internet üzerinde sadece birkaç ürün satmak ya da sadece her gün sayisiz emir kitap olsun, bir çok güvenli bir sekilde müsterilerden ödeme kabul edebilmek için var. Günümüzde kullanilan ödemeleri ile ilgili birçok farkli mod vardir Simdi bile bile, ortak bir kredi kartidir.

Kredi tabanli karti müsterilerinin milyonlarca hitap yetenegine sahip olmak, siz de ticari islemlerde kredi kartlarini kabul etmek zorunda. Ve bu derste ilk adim yeni bir tüccar hesabi kuruyor.

Bir Merchant Hesap nedir?

Bir tüccar hesabi aslinda sizin tüketicilerin dogrudan banka karti para çekmek için izin veren bir banka ile bir hesap kurulumudur. Müsteri ile ücret para dogrudan banka hesabina yatirilacaktir. Tüccar hesabi çalisan hem de dogrulama kredi karti ödemeleri alicilar ve hesap içinde dogrudan sandiklarin elde etmek için önemlidir.

Eger sirket ile ilgili bir tüccar hesabi elde etmek için bir banka veya kredi karti isleme sirketleri bile diger bagimsiz bankacilik kurumlari yaklasim olabilir.

tüccar farkli

§ çalinmis veya Yüz tüccar Yüz: Bu magaza sirketleri, restoranlar, zâviye ve benzeri dahil. Magazasinda tüccarlar noktasi satis bir islem terminal üzerinden tam anlamiyla tokatlamak kendi müsterinin kredi karti edebiliyoruz.

§ Kablosuz tüccarlar: her yerde olabilir Onlar banka kartlari kabul etmek gerekir, yerine kendi isyerlerinde veya magaza içinde mutlaka daha. Bu nedenle, tüccar hesabi saglayici kendi kredi karti satisi için acil yetki saglayan bir el terminali ile donatiyor.

§ Anahtarli veya Kart-yok-Mevcut Tüccarlar: Bunlar noktasi satis yoluyla karti kaydirarak olmadan banka karti bilgilerini toplamak tüccar demektir. Bu gibi durumlarda gerçeklesmesi islem için, kredi karti bilgileri yazilmalidir ya da anahtarli-in.

§ Anahtarli Yüz Yüze tüccarlar: bir islem terminali var her yerde Onlar kendi tüketicilere yüz yüze ile bulusmak tüccar, olmasa da bir ürün satis etmektedir. Anahtarli yüz yüze tüccarlar bazi örnekler kendi alicilar tatmin ya bir hizmet sunmak ya da bir hizmet sunmak için tavuk kanatlari teslim insanlar, peyzaj vb olacaktir. Bu hesaplar için kredi karti bilgileri elle girdiginiz gerekir

§ Internet veya E-ticaret: Adindan da anlasilacagi gibi, bu kredi tabanli karti alisveris internet ag geçitleri ile islenmis oldugu internet siteleri ve e-magaza, için ticari hesaplar olma egilimindedir. Müsterilerine ürünlerini online satin almak gibi bu hemen gerçek zamanli olarak islenir.

Isinizi göre, size düsmek istiyorum hangi tüccar kategori seçebilirsiniz ve ticari hesap servis saglayici sirket gerektirdigi tüm fonksiyonlarini iyi bir hesap kurmak olacaktir.

tüccar hesabi ücretleri

Bir tüccar hesabi saglayici seçmeden önce, ayni zamanda prim gibi ücret degerlendirmek gerekir. Onlar en uygun olan ve kendi kazanç daha agir emin olun. Ortak saglayici ücretleri ve ücretleri çogu sunlardir:

§ islem ücretleri

Ürün basina § Satis islem ücreti

§ Toplu ücreti / ACH ücreti

§ Amex ve Discover Alim ücretleri

§ Yetkilendirme ücretleri

§ Bildirimi ücreti

§ Aylik Servis ücreti

§ ücreti kurun

yillik ücret

ödeme ücreti

Sözlesme Ücreti § Erken Sonu

alma ücreti

§ Ve daha birçok

Eger is için kredi karti almak istiyorsaniz bir tüccar hesabi kurma önemlidir. Küçük bir çalisma ve planlama ile, zengin özellikli ve uygun fiyatli bir tüccar hesabi elde edebilirsiniz