web tasarim pointeres ve ipuçlari

Modern çagda World Wide Web düsünce daha fazla insan ile, daha fazla web sitesi bu ihtiyaci doldurmak için kadar hashas vardir. Ama bilgi edinme ziyaret etmek için sadece yerleri degil, birçok kendilerini, kendi kisilikleri ve zevkleri ifade etmek için bir açiyor. Biri olusturmak tasarim ariyor, ayni zamanda popülerlik toplamak istiyorsaniz olusturmak olmayabilir orada özel esyalari hatirliyorum olabilir. Eger dikkatli olmazsaniz Bu sorunlar trafikte bir mal olabilir.

1. Bu cazip olabilir, ama sans bir özellikle, zanaat bir müzik çalar bu bot otomatik olarak koymak olmayabilir. Çogu kisi için bu çok rahatsiz edici ve hatta yerde uygun bir görünüm vermeden önce birakacakti. Bir olmalidir, ziyaretçinin kapatarak ve üzerinde kontrol sahip oldugundan emin olun.

2. Metin görmek kolaydir emin olun. Örnegin, siyah zemin üzerine kirmizi bir arka plan veya mor metin sari metin yerlestirmek herkes için bas agrilarina neden yükümlüdür. Onlar sadece okumak mümkün için sözcükleri vurgulamak için varsa, dogru yapmadim.

3. Yanip sönen, hareketli resimleri çok ile sayfalari seyler yapmayin. Böyle bir sey çok rahatsiz edici oldugunu ve kimse ciddiye birini almak olasidir. Bazi bilgisayarlarda bagli olarak, bu resimleri bile yüklenmesi uzun zaman alabilir.

4. Sadede gel. Sitenize linke tek bir tiklama, onlar hemen ne oldugunu bilmek istiyorum.