Windows 7 en biyometrik sürücüsü nasil yardimci biyometrik kilitler

Biyometrik teknoloji bilgisayar kullanimi çok daha kolay yapiyor. Eger parmak izi kullanarak bilgisayarin kilidini açabilir, çünkü artik sifreleri hatirlamak gerek yok. Parmak izi okuyucu diger kullanan bir dizi var.

Zaman katilim yazilim amaci nedir?

Onlari her çalisanin çalistigi saat takip saglar gibi zaman katilim yazilim tüm küçük isletmeler için çok önemlidir. Bu geleneksel el ile saat kayit ya tarafindan yapildi, ya da bir saat masa saati kullanarak.

Fiziksel bir makine tarafindan delikli edildi zaman kartlari ile çalismak için kullanilan tiklayarak makinelerin eski sürümleri. Bu zaman makineleri ile sorun onlarin istismar çok kolay olmasidir.

Bir çalisanin belirli bir zamanda saat hizina sahip veya disinda sirf aslinda onlar vardi anlamina gelmez. Herkes kendi karti ile oynuyordu olabilir. Kartlari, basili hazirlanmis ve muhafaza edilmesi gerekir, çünkü o da seyler zorlastiriyor.

Ayin sonunda veri elle ileride bir bilgisayar veya kitap haline girilmelidir.

Neden parmak izi okuyucu ve yüz okuyucular gibi seyler isverenler ve çalisanlar için daha kolay yapabilirim?

Gerçek bir zaman tasarrufu oldugu için parmak izi zaman saatler herkes için idealdir. Bu modellerin çogu verileri otomatik olarak daha fazla analiz için bilgisayara girildigi anlamina gelir zaten baglanmistir.

Parmak izi ile giris ve çikis saati için baska bir sey kullanmaya gerek yoktur. Bu kartlari tasimak veya zaman kartlarini kullanmak gerekmez. Bu sahte da imkansiz zamanlarda is içinde ve disinda size saat sadece sizin parmak izi var, ve makine belirli bir dizi zaman vardir çünkü.

Pencere 7 en biyometrik sürücü ne yapacak?

Windows 7 Windows en son sürümüdür ve bu biyometrik sürücüleri içerir. Bu, Windows 7 biyometrik cihazlar için yerel destek anlamina gelir. Biyometrik güvenlik isletim sisteminin güvenlik planlarinin çok önemli bir parçasi haline gelecektir.

Microsoft biyometrik güvenlik gelecekte olacak ne kadar önemli oldugunu fark etti ve bu ne kadar önemli oldugunu göstermektedir. Daha birçok isletme bu biyometrik güvenlik yatirim için ne kadar önemli oldugunu fark basliyor.

Eger biyometrik zaman katilim cihazlari kullanmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Bir biyometrik aygit kullanmadan önce öncelikle söz konusu konuma güç almak nasil dikkate almak gerekir. Bu erisilebilir, böylece bazi modellerde ile bir ag baglantisi gerekir.

Ayrica çalisanlarin dosya üzerindeki parmak izlerini saklamak için mutlu oldugunu kontrol etmek olacaktir. Onlarla bir sey yapiyor olmayacak ragmen insanlar hala bu konuda çok dikkatliler. Biyometri Eger çalisanlar onunla mutlu kontrol etmeniz gerekir yüzden teknoloji çok yeni bir türüdür.

Windows 7 biyometrik sürücüleri zaman katilim çok daha basit ve isiniz için anlamak daha kolay hale getirmek için nasil kullanilabilecegini ögrenin.