Barnes ve asil çocuklar okuma asik yapar

Eger çocuklar okumak alma konusunda sorun yasiyorsunuz? Eger öyleyse, merak etmeyin – Çogu ebeveyn televizyon programlari ve bilgisayar oyunlari eglence daha uygun bir sekilde sunmak, çocuklarin bir kitap almak için almak için mücadele. Aslinda, daha bir çocuk daha o okuma resent olacaktir, okumak için zorlar. Eger gerçekten onu okuma ve bilgi için saglikli bir ask yetistirmek yardimci olmak istiyorsaniz, kendi istegiyle bir kitap almak için ona ilham gerekir. Biraz yardima ihtiyacim var? Endise etmeyin – Barnes and Noble, dünyanin önde gelen kitabevi, yardimci olmaktan mutluluk duyacaktir.

Barnes ve asil köse

Çocugunuzun her zaman yerine okuma iPad ve PSP ile ise yaramaz ise, neden onun okuma aliskanligini gelistirmek için degersiz seyler için sevgisi yararlanmak degil mi? Barnes and Noble Nook e-okuyucu sektörün en E-okuma cihazlari biri olarak dünya çapinda begeni kazanmistir ve teknoloji seven bir çocuk neredeyse bu zarif cihaz tarafindan charmed basarisiz olabilir. E-okuyucu en biri çocuk kullanim kolayligi oldugu için çekiyor. Genellikle aksak ve zahmetli kullanici arayüzleri ile kullanici karistirmayin alt kademe e-okuyucu aksine, Kösesi kullanici arayüzü, düzgün minimalist ve sezgisel. Teknoloji meraklisi çocuklar bu gün ne kadar dikkate alarak, bizim çocuk hiç hiçbir zaman Cihazi çalistirmak için ögreneceksiniz.
Nook de çocugunuzun kütüphane genisletmek için son derece uygun maliyetli bir yoldur. Bol tüm son derece uygun fiyatlarla gidis için ön genç roman genç gençler için daha gelismis edebiyat kadar Kösesi kullanilabilir çocuk kitaplari,, vardir. Sizin çocuk ileri teknoloji için gelip eglence ve egitim degeri için kalacak!

birdirbir LeapPad Explorer

Barnes and Noble Birdirbir LeapPad Explorer küçük çocuklar için daha eglenceli ve serin ögrenme yapmak için evrensel begeni kazanmistir. Bu tablet daha sezgisel ve interaktif ögrenme için bir 5-inç tam dokunmatik ekran ile geliyor. Ekran çocugunuzun dikkatini çekmek için eminiz çekici, canli renklerde birçok egitim Leapfrod LeapPad uygulamalari görüntüler. Her satin alma ile, çocugunuz sadece onun saat dalmis tutmaz 325 üzerinden indirilebilir uygulamalar etkileyici bir kütüphane erismek, ama o yol boyunca bir sey ögrenir saglayacaktir. Egitsel oyunlar bile okula baslamadan önce ona es üzerinde paha biçilmez bir baslangiç ??vererek, onun okuma, yazim, dinleme ve gözlem becerilerini gelistireceklerdir. Böyle düsük bir fiyat için, Birdirbir LeapPad Explorer yadsinamaz bir pazarlik.

büyük çocuk kütüphanesi

Teknolojik Gizmos tüm çocugunuzun okuma bagimlisi çok iyi ve iyi, ama bir kez ele verdik, o iyi bir eski moda basili kitap yenmek için hala zor. Bir çocuk gibi, ben onlarin plastik ambalajindan yeni kitaplar kaldirilmasi ve yeni sayfalarin net, dünyevi koku teneffüs sevdi. Bu çocuk kesinlikle hak ettigi bir zamansiz bir deneyim. Barnes and Noble çocuk kitaplari muazzam kütüphanesi ile büyük bir çocuk kitleye hitap. Bu tür Doktor Seuss ‘klasik roman gibi çocuklar yani sira Stephanie Meyer’in begeni toplayan Twilight serisi gibi gençler için daha olgun kurgu için eglenceli resimli kitaplar bulabilirsiniz. Seçim Barnes and Noble World Wide Web üzerinde çocuk kitaplari için bir numarali seçim yapmak, yillardir agirladi bile en gelismis okuyucularin tutmak için yeterince genis daha fazladir.

Çocugunuzun okuma bagimlisi almak zor olabilir, ancak anne çaba olarak bizim görevimizdir. Çocuklarimiz entelektüel ve duygusal yararlanacak ve gelisim çok daha bir sonucu olarak yuvarlak olacaktir. Barnes and Noble ile, çocuklariniz okuma sevmek almak hiç de zor degil!