bir e-ticaret web sayfasinin önemli web bölümleri

E-ticaret web siteleri is ve hedef kitlenin niteligine göre rastlamak özellikleri ve unsurlari açisindan özel hale gelmistir. Web sayfa ögeleri farkli türleri mükemmel görünümlü ve islevsel e-ticaret web sitesi tasarimi olusumunda olusturmaktadir.

Ne zaman bir e-ticaret web sitesinde yeni bir müsteri topraklar, o / o ürün ve hizmetlerle ilgili zihinlerinde çok soru sahip olmalidir. Iyi çerçeveli e-ticaret sitesi müsterileri için bir sorusturma sayfasi vardir. Bu site ile bir sorusturma göndermek için ziyaretçi sansi verir. Bu sayfanin ana amaci, bir apt sekilde cevap verilebilir böylece müsterilerin tüm ilgili ve gerekli bilgileri toplamaktir.

Basarili bir sorusturma ele almak için bir bilgi türü sorgulama formlar araciligiyla tahsil edilmesi gerekir bilmeli. Bu daha az sürede hizli ve hizli sorusturma çözüm yol açacak. Müsterinin e-posta adresine erisim Baslarken bilgilerin en önemli parçasi biridir. Bu sizin müsteri veritabani basvurarak herhangi bir promosyon için onlarla gelecekteki iletisim baslatmak için firsat verir. Web sitenizin sayfa tasariminin bir parçasi olarak benzersiz bir sorusturma form sayfasi hazir bulundurun daha bilgi bu yararli parça erismek isterseniz.

Online ürün veya hizmet satin alma egilimi müsterilerin çogu kredi karti ile ödeme, özellikle uluslararasi izleyiciler için gidin. ‘Ödeme Gateway’ otomatik kredi karti islem alabilirsiniz hangi bir online ödeme tesistir. Bu tesis müsterinin kredi karti bilgileri isleme güvenli yol açar.
Müsteriler tarafindan saglanan kredi karti bilgileri mevcut fonlarin ve geçerliligi için ödeme ag geçidi tarafindan dogrulanir. Bu ayrintilari kontrol tamamlandiktan sonra, islem tamamlanmis olur.
Bu web sitesi ana sayfasinda kredi kartlari sembolleri görüntülemek için iyi bir fikirdir. Bu sirket profesyonel e-ticaret standartlari ve kalitesi bir izlenim yaratir. Her kredi karti sembolü göstermek mümkün olmayabilir ama popüler ve kabul olanlar için bir baglanti saglayabilir. Bu karanlik kredi kartlari kendi müsteriler için yararli olacaktir.

Bu islemi tamamlamak için e-ticaret sitesi de bir çikis sayfa olmalidir. Bu sayfa sirasina düzgün isleme için kullanicidan bilgi toplama amaci ile tasarlanmistir. Fatura ile ilgili bilgileri, teslimat, ödeme ve herhangi bir önemli talimatlar bu sayfada bulabilirsiniz.

copyright 2009