bir elektronik magaza olusturma adimlari

Internet bugün moneymaking faaliyetlerin merkezi haline gelmistir. Bu ulasmanin yollarindan biri, bir e-magaza veya bir online magaza yaratiyor. Ancak, birçok kisi tüm süreç hakkinda gitmek nasil bilmiyorum. Bir çevrimiçi magaza çalistirmak için tek yolu bir elektronik web sitesi insa geregidir. Bu, özellikle daha önce hiç birisi için bir sinir bozucu ve yikici bir islemdir. Bir e-ticaret web sitesi olusturmak için, dikkate almaniz gereken birkaç isaretçiler vardir.

stoklama, depolama ve nakliye

Dersin ilk sey, magaza stok olacak ögeleri belirlemektir. Ayni zamanda birçok öge çorap aksine öge bir tür ile baslamak en iyisidir. Zaten piyasada ögelerle piyasa sel önlemek için alanin yakininda çevrimiçi magazalarda satilan mallarin türlerini kontrol edin. Buna ek olarak, hiç kimse satin almak istedigi ürün ile bir magaza açarak ise yaramaz oldugu için en azindan birkaç vardir emin olun. Eger hisse senedi istediginiz ögeleri karar sonra, bir sonraki adima geçebilirsiniz. Eger hisse senedi nasil depolanacagini ögeler üzerinde karar verin ve sonunda alicilara sevk edilir. Tüm nakliye sirketleri üzerinde arastirma ve iyi bir üne sahip en uygun maliyet hem de bulmak. Tüm ögeleri saklamak eger, iyi araligi bulmak ve bir depo kiralamak gerekiyorsa, tüm oranlari bulmak. Bu rakamlar her ögenin maliyeti belirlemede yardimci olacaktir.

süreli etki alani ve web sitesi olusturma

Bir sonraki adim bir alan adinin tescil edilir. Hatirlamak kolay ve olusturmak istediginiz is türünü tanimlayan bir ad seçin. Çok sayida isletmenin süreli etki alani bugün odaklanmak ve ayni zamanda web hosting yok. Bu alan adi kayit ve ayni zamanda web hosting yapacak çünkü bu uygundur. Bu tür online alisveris arabalari gibi ihtiyaçlar dahil sablonlari çünkü e-magazalar için web siteleri olusturmak deneyime sahip bir sirket seçin. Web sitesi olusturucu site için gerekli sayfalari yaratacak ancak web sitesi olusturucu danismadan siteye degisiklik yapabilirsiniz böylece HTML biraz ögrenmek gerekir.

ödeme modunda

Bir online ödeme hesap açin ve sitenize ekleyin. Bir özel alisveris sepeti ile geldigi için Paypal en çok kullanilan online ödeme seçenektir. Bununla birlikte, baska bir seçenek de kullanilabilir. Bu yapildiktan sonra, uygun kategori ve alt kategoriler olusturarak, sitede satilik ögeleri yükleyin. Bu gezinmek için site kolaylastirir. Son adim online alisveris sitesine yönlendirilirsiniz böylece belirli anahtar kelimeler ile makale dizinleri yazi göndererek ya tarafindan web sitesi pazarlama. Tüm bu iyi yapildiginda, para bol yapmak ve eglenceli yapiyor olmasi için yolda iyi olmalidir.