çalinmasini dijital ürünlerini korumak için nasil.

Yani bir is simdi sahibi ve kendi web sitesinden dogrudan hat dijital bilgi ürünleri için satis üst vardir. Sen, dogru ürünleri binlerce yatirim çok fazla bant genisligi ile bir sunucu yüzlerce, müsterilerinize akan ancak bant genisligi almak, müsterilerin miktari için çok yüksek! Aniden bant genisligi sinirina ulasmis gibi ev sahibi sitenize tüm erisim durur ve daha fazla ödemek zorundadir. Tanidik geliyor mu? Bu benim hikayem …..

Online isletmeler kurmak sooo kolay, para kazanmak zor bir parçasidir. Çevrimiçi suçlular henüz o kismi biliyorum ama ne biliyor musunuz SIZIN hiçbir sey için için ödenen ürün ele almak için nasil yok! Nasil? Sunucu dogrudan sizin burnunun dibinde onlari çalarak.

Çevrimiçi serveys dijital ürünleri yaklasik% 40 çalinti veya kopya kaçak oldugunu göstermektedir yapti. Korsanlar ve hirsizlari bazen tek satis haklari sahibiyseniz tamamen bile outselling, e-kitap bu kopyasini almak ve onlar için çalismasi için hangi ayrintili yollarini biliyorum!

Peki size bunun olmasini durdurabilirim?
Dijital güvenlik ile ürünlerini korumak.
Indirme baglantilari gizlemek
Sona ya da sadece müsteri bilgileri ile etkinlestirmek için baglantilarinizi ayarlayin.
Onlar ulasilamaz bulunursa eger öyleyse güvenli bir üye alanda yerlestirin.

Simdi tüm bu çesitli güçlü ve zayif yönleri ve bazi Ben sadece bu downgrade sitenizin görünüm ve itiraz hissediyorum kullanmak refunse.
Indirme linkleri gizleyerek atin – bu web sitenizden dogrudan ürün çalinmasi durdurma tek en iyi yoludur. Orada çok iyi bu görevi yerine ve birçok olabilir online etrafinda komut ton, ancak rapor etrafinda geçti ya da müsteri geri ödeme sorar zaman ne satis sonrasi ne olur?

Baglantilarinizi sona ya da müsterilerinize e-posta adresine, ya da güvenli bir üye alani içine yerlestirerek ayarlayin. Bu tekrar ürünler sakliyordu iyi yapmak ancak satis geçirdi sonra bunlari güvence hakkinda hiçbir sey yok.

Yani tek gerçek seçenek ürünler için dijital koruma çesit sunmaktir. Bir aylik abonelik için bu servie teklif ancak ürün bu garanti eminiz online etrafinda çesitli sistemler vardir?
Insanlarin bana pratik olmadigini, çalinmis veya baska bir yerde kullanilmasini 4 dolarlik bir e-kitap korumak için 30 $ bir ay ödeme gördük.
Eger kaliteli e-kitaplar ve satis haklari ile sunuyoruz olmadigini yazilim yüzlerce bir envanterini tutmak Ama eger o zaman belki dijital koruma ne ihtiyaç vardir.

Ben onlarin yazilimi kullanmak için bir ödeme üyesi olarak kayit almak gördük dijital kilitleme sistemleri. Bir kez kayit Eger kilitleme yazilimi indirmek ve bir seferde bir dosya kilitleyebilirsiniz. Bu site sizin için olusturdugu baglanti siteye dosyasinin ayrintilarini ve sonra dogrudan müsterilerine yerlestirin. Müsteri öder kez kilitleme yazilim sitesine baglanti görmek ve tiklayin.

Müsteri kendi kisisel kilit açma kodu karsiliginda istekleri onlarin ayrintilarini bir sayfaya alinir ve daha sonra sunucu üzerinde yükleme veya tesekkür sayfasina geçirilir. Bir kez indirilen dosya açilir ve imediatly bir istek bir sifre kilitli dosyasindan görünür. Sifre daha sonra kilitleme siteye dosya görüsmeler düzeltmek ve bu ortama göre degisir ve eger dosyayi açar. Sifre yanlissa kullanici erisim reddedilir.

Eger o zaman gerçekten remotly tekrar kendi ürün kilitlemek veya lisansina alltogether silebilirsiniz bir müsteri geri vermek Simdi eger bu yazilimlar için tatli kismi, gelir. Ben ürün erisen tüm IP adreslerini görmek ve hareket için satici için kilitleme siteleri veritabaninda oturum anlamina gelir bir IP izleme olarak çalisir gördük yazilimi.
Hadi satici, ‘Joe’ bir öge satiyor ‘Joe’ ardindan ‘Fred’ Paul ‘ve’ William ‘gönderir izni olmadan’ Pete ‘için dosyayi geçer söylüyorlar. IP adresleri tüm kaydedilir ve satici dosya 5 ayri IP adresleri tarafindan kez x miktar erisilebilir ve kod artik geçersiz oldugunu açiklayan otomatik bir e-posta alir ve ‘Joe’ için asagi kodu kapatir oldugunu görebilirsiniz yeniden etkinlestirmek için o tavsiye için saticiyla irtibata geçebilirsiniz gerekir …. Ahhhh hirsiz simdi sizinle iletisim ve o sorun neden sormak vardir.

Bu sistemler çok çok güçlü ve hirsizlar yerine kendi ürünlerinin sorumlu geri satici konur.
Böyle bir sistem görmek için www.e-protect.co.uk bir ziyaret edin