Isle ilgili e-ticaret yetenegine sahiptir

Toptan ve perakende ürün veya ürünleri satan basarili bir internet ev is sahip olmanin bir önemli faset e-ticaret yetenektir. Belki yerel gazete sitesi veya Craigslist ya da yerel bir açik artirma satici olarak saf bir oyun siniflandirilmis sitesi araciligiyla yerel müsterilere, odaklanmak olsa da, bu reklamverenlerin çogu hala islem online tamamlamak istiyorum gidiyoruz. Internet is onlara yapmak için izin gerekir.

Özellikle internet ev is olanlar – – bu, ve, aslinda, küçük ve yeni girisimcilerin yapmak yardimci olabilir e-ticaret saticilarinin vardir bulabileceginiz en kolay yolu, ve firsati sunmak için en uygun yolu Online yerel gazete araciligiyla reklam geregidir kendi ürün veya ürün satin alin. Orada e-ticaret satici ve tüccar hesabi zaten gazete ile ortakliga girmistir ve reklamveren / tüccar sadece kagit ile bir reklam yerlestirerek yerinde zaten bu iliski yararlanabilirsiniz.

Örnek olarak, en Tampa Tribune bakalim. Bu makale sitesinde özel partiler ve sirketler hem de e-ticaret bilesenleri sunmak için, satici AdPay ile ortakliga girmistir. Internet ev is girisimciler ve digerleri, Tribune sitesine kendi reklam sonrasi ürün ya da bir açiklama ve istedigi fiyat ile birlikte ürünlerin satis fotograf yükleyebilirsiniz (bunu dahil etmek isterseniz.) Kullanicilar ve potansiyel alicilar tüm reklamlari görüntüleyebilirsiniz ,, mümkün satin alir kendi listesine eklenen istediginiz olanlari kontrol saticinin daha fazla bilgi isteyebilir, onu satin almak için bir teklif yapabilir, ya da a tiklayin Yok Satin islemi tamamlayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi / bir teklif baglanti yapmak tiklayarak bir internet ev is, büyük bir sirket, ya da özel bir parti olsun, satici ile iletisim kurmak için çesitli yollar ile birlikte ögenin fotograf yakinlastirilmis görüntüler. Bilgi seçenekleri e-posta ile reklamveren soru sormak için, ve bu reklamveren tarafindan diger ürünler veya bilgi için bir anahtar kelime arama yapmak için vardir. Satici örnegin Joan Taki, bir internet ev is, ise, Joan Taki arama anahtar kelime Joan satilik olan tüm diger ürünler getirmek, ama ayni zamanda onun magaza açma, ya da onu taki blog hakkinda geçen hafta makale görüntüleyebilirsiniz.

Bu e-ticaret hizmeti ile aliciya mevcut diger eylemler tek bir tiklama ile benzer listeleri bulmak için bir firsat içerir (sitede herhangi bir reklamverenin, ister internet ev is, büyük is ya da özel kisi.); Ögeyi eklemek için kullanicinin liste izlemek, e-posta ile arkadasina reklam göndermek ve Uygunsuz olarak reklam rapor etmek.

Özellikle gazete bagli olarak küçük internet ev is girisimci, tiklama basina, ya da kagit için reklam satis yüzdesi ödeyecekleri, ya da sadece bir önceden ilan ödemenizi olabilir. Internet ev is onu ya da onun is e-ticaret eklemek için firsat için gazete öder Hangisi olursa olsun, bu ön neredeyse her zaman önemli ölçüde daha az maliyetli bir is ve daha az zaman alici ve bir internet ev is tüccar hesabi kurmaya çalisirken daha yogun ögrenme ve kendi sitesinde e-ticaret yetenegi.