online tüccar hesaplarina bir baslangiç ??kilavuzu

Muhtemelen Internet is en yanlis anlasilan yönlerinden biri. Digerleri o kadar korkutucu görünüyor yapmak ise, gerçekten, korkacak bir sey yok. Ne aramak için ve ne önlemek için biliyorsaniz bir online tüccar hesabi alma, e-ticaret is kurma en kolay adimlardan biri olabilir.

Bir tüccar hesabi almak için – – Bu eskiden çok, küçük isletmeler ticari hesaplar hak ettigini sube müdürü deneyin ve ikna, sonra hantal eski bankada evrak höyükleri doldurmak zorunda kaldi. Bir Internet tabanli is olsaydi, yokus yukari bir savasta bile dik oldu. Ancak bugün, site sahipleri tüccar hesabi saglayicilari, bagimsiz satis organizasyonlari ve daha birçok baska seçenekler var. Pazar kadar yaygin açti, çünkü, bir online tüccar hesabi almak oldukça basit bir islemdir.

Uygulama

Ipucu: Bir basvuru ücreti ödemek asla.

Bu biraz ekstra para getirmek için kullandigi eski bir okul uygulama birçok kurumlaridir. Online bir tüccar hesabi için basvuran bu gün hala bir uygulama tamamlanmasi gerektiriyorsa, hesap saglayicilari uzun zaman önce basvuru ücretleri sarj durdu.

Bu temel bilgileri (sirket adi, ilke adi, adresi, telefon, faks, mülkiyet tipi, web sitesi adresi, vb) saglamak için bekleniyor olacak. Ayrica, tahmini ortalama kredi karti islem, tahmin aylik satis hacmi, federal vergi kimlik numarasi veya Sosyal Güvenlik numarasi, banka hesap numarasi, yönlendirme numarasi ve diger mali bilgiler gibi bilgileri istenebilir. Bu online tüccar hesabi saglayici hizmeti için yeterlilik degerlendirmek için, ve kredi derecelendirme belirlemek için izin vermek için tipiktir.

Uyari: Güvenli olmayan bir çevrimiçi basvuru formu doldurun asla. Bilgilerinizi güvenli kalir emin olmak için https:// ile baslayan bir URL için adres çubuguna bakin.

ücretler

Ipucu: ücretler ücretleri düsünüyorsaniz her tüccar hesabi saglayici kullanarak (örnegin, 55,00 $ her biri 50 ücretleri) hayali aylik ücretleri önceden belirlenmis sayida hesaplayin. Eger elma ile elma karsilastirmak Bu sekilde.

Tüccar hesabi saglayicilari hizmeti kullanmak için sarj ile para kazanmak. Bazi düz ve yüzde tabanli ücretleri kredi karti üzerinden online is transacts herkes cezasi verilir. En bekleyebilirsiniz ücretleri bakmak ve her biri neyi temsil ettigini ögrenmek istiyorum.

· Indirim Orani – tüccar hesabi saglayici nedeniyle her satis yüzdesi.

· Islem Ücreti – islemek her bir islem için ücret bir sabit oranli miktar.

· Bildirimi Ücreti – hesabinizin aylik tablolar olusturmak için bir sabit oranli miktar ücret.

· Aylik Minimum – aylik satis bu miktari asan yoksa toplanan bir ücret.

· Yillik Ücreti – Adindan da anlasilacagi gibi, bu ücret çevrimiçi tüccar hesabi kullanimi için her yil tahsil edilir.

· Ücret Kurma – Yeni tüccar hesabi kurma için ücret düz oranli ücret.

Uyari: Birçok tüccar hesabi saglayicilari hiç sözlesme gerektirir. Diger bir uzun vadeli bir sözlesme taahhüdünde için indirimler sunuyoruz. Sizinle uyguluyorsaniz saglayici bir indirim sunan olmadan uzun bir sözlesme gerektiriyorsa, yeniden.

esneklik aramak

Online tüccar hesabi saglayicilari esneklik için izleyin. Sen onlarin alisveris sepeti veya kendi kullanimi ya da Internet ag geçidi veya kendi kullanmaniza olanak verir biriyle çalismak isteyeceksiniz. Saglayici teklifler karmasik ve pahali alabilirsiniz her seyi kullanarak zorla. Ayni hizmet esneklik için de geçerli. Eger sorulariniz varsa veya tavsiye gerekiyorsa olacak bir tüccar hesabi saglayici istiyorum.

süreci

Basvurunuz kabul edildikten sonra, online kredi karti kabul etmeye hazir olacak! Müsterilerin sitenizi araciligiyla siparis süreci ve hemen alisveris yapabilirsiniz. Nasil çalisir? Bir kez müsteri veri islem merkezi üzerinden çirpilmis olan kredi karti bilgileri, girer. Kredi karti veren bankanin islem merkezi yetkilendirme. Her sey onaylandiginda, satis geçer. Her bir göz açip kapayincaya kadar gerçek zamanli olur!

Sadece unutmayin:

1) basvuru ücreti ödemek asla
2) emin çevrimiçi tüccar hesabi uygulamalari güvenli hale
3) çesitli tüccar saglayicilari karsilastirmak için örnek islemlerin bir dizi numarayi kullanmak
4) esneklik aramak

Siz farkina varmadan, online tüccar hesaplari yararlari web sitenizin sayesinde satis sonrasi satis yan yatan olacak.