parmaklarinizin ucunda özel Diwali hediyeler

Insanlar Dhanteras, Diwali ve Bhai Dooj yüksek iliskin var. Bu üç festivalleri yakindan eski gelenegi ile iliskilidir. Dhanteras is ve kariyer ilerleme için zenginlik ve insanlarin ibadet festivali olarak bilinir. Dhanteras Diwali kutlamalari gerçeklesir ve Diwali kutlama yakin keyfi gelmek gibi yüksek gider ile. Diwali hayirli bir festivaldir ve gerçek sevinç ile zevk. Diwali Navratri ve Dussehra festival bir ay önce kutlanir. Bu iki festival Diwali için cosku ayarlayin. Hindistan’da Diwali festivaller krali olarak kabul edilir ve yüksek ilgili sahip oldugu.

Diwali Hint Yeni Yil getiriyor ve o gün insanlar Diwali tebrik ve hisse hediyeler ve tatlilar sunuyor. Gerçekten de, bu Diwali festivaller bir kral yapar. Diwali bu Dhanteras-Yeni Yil ve Bhai Dooj gibi hayirli bir festival getiriyor isik kutlama. Bu festivaller, kendi önem ve kutlamak için nedenlerimiz var. Diwali yilin son günü ve sonraki Diwali gün yeni yil olarak kutlanmaktadir oldugunu.

Yeni Yil günü, sevgililer ve akraba ziyaret ve saglik ve refah için onlari isteyen eski egilim. Nedeniyle festivaller insanlarin süsleyen evlerin dizi ve tatlilar ve Namkeen evde yapmak. Evin üst düzey mensuplari tatlilar ve ev temizligi yapma ilgilenecegim. Yeni Yil günü gelenegi sabah erken ve ibadet Pooja uyanmak ve yasli aile üyeleri bereket almaktir.

Evetler üzerinde birçok kisi dünya çapinda Hindistan disinda yerlesmis ve az sansi evlerine ziyaret etmek olsun. Birçogu Diwali kendi evine ziyaret ve aile üyeleri ile kutluyoruz. Ve Hindistan gelmek için bira olmayanlar Hindistan hediye göndermek. Bu egilim ayni zamanda ABD, Ingiltere ve dünyanin birçok diger bölgelerine Tatlilar göndermek gibi Hindistan’da yasayan insanlardan takip edilir. Birkaç yil önce ailelerin çogu bir arada yasayan ve birlikte Diwali zevk ama son zamanlarda ailelerin birçok Hindistan disina tasinmis ve glob genelinde yerlesti.

Bu yavas yavas çevrimiçi Diwali Hediyeler alisveris egilimi artmistir. Online alisveris kolayligi ve zamanda hediye seçmek için onlara özgürlük verir ve en büyük avantaji kapi adimda Verilen süre içinde teslim bu hediyeler ögeleri oldugu için. Bir Hindistan, ABD için hediyeler göndererek, ve Ingiltere kolayca internette için portal birçok mükemmel hediyeler online ince olabilir. Diwali Kasim 2010 ve birçok çevrimiçi magazalar zaten 5. kendi Diwali Hediyeler magaza canli yapilmis ve müsterileri için zengin online hediye deneyim izlemekte var üzerinde.