private label haklari – private label haklari sahip olmanin 7 önemli faydalari nelerdir

Öncelikle, bu kisinin tür Private Label haklarina sahip bir ürün satin almak ne oldugunu açikliga yapmalidir. Sade ve basit: Internet Pazarlamacilar. Kendinizi bir Internet Pazarlamaci veya PLR ile kendi ürün tesvik varsa, size bir bir Private Label Hakki ürün satin alarak aldigi faydalari anlamak önemlidir.

1. Sen. Doc ürün ve. Pdf formatinda olsun. Ya da, kaynak dosyasini düzenleyebilirsiniz gibi pdf satabilirsiniz. Ekleyebilir veya. Doc dosyasini parçalarini kaldirmak, ürünün içerigini düzenlemek, yazar olarak kendi adini ekleyin ve hatta private label haklari ürünün kendisi unvanini degistirebilirsiniz.

2. Sen private label haklari ürünü kendiniz olustururken veya kaliteli bir adlandirilmaktadir bulma ve ödeme yüzlerce saat ayirmaya gerek olmayan bir 1000 $ veya daha fazla sizin için yazmak – tüm ayak isi sizin için yapilir çünkü!

3. Birden ücretsiz raporlar halinde private label haklari ürünün içerigini bölerek kendi viral rapor kampanya baslatabilirsiniz. Ücretsiz raporlar alin ve ikramiye olarak abonelere onlara veya en son “hediye” için rapor ekleyebilir ve net üzerinden viral baglanti kurma bir çaglayan olusturur!

4. Eger E-zine baslatmak veya bir e-ders baslatmak için private label haklari ürünün içerigi kullanabilirsiniz. Kolayca tek bir üründen aboneler için içerik ay yaratabilirsiniz!

5. Bu makale pazarlama için içerigi kullanabilirsiniz. Sitenize hedeflenmis trafik ve listenizi olusturmak yardimci her makalenin altindaki kendi kaynak kutusu ekleyerek bir uzman olarak kendinizi pozisyon.

6. Etkili bir satis mektubu olusturmak için bir metin yazari ise küçük bir servet harcamaniza gerek yok.

** Not: private label haklari ürün ** önceden yazili satis mektubu içeriyorsa, bu geçerlidir

7. Eger PhotoShop gibi bir grafik programi ile bunlari düzenlemek ve kendi adi ve baslik koymak için izin. Psd formatinda özellestirilebilir e-kapak grafik olsun!

** Not: Bu düzenlenebilir grafikler private label haklari paketine dahil oldugunu varsayar **

Kendi private label haklari ürün sahibi Gördügünüz gibi size büyük esneklik saglar. Yeniden amaçli trafik artirmak ve birden fazla yol ve satis üretmek için sayisiz yollarla içerik ve hayal gücü ile sadece sinirli olabilir.