bagli oyun – satis yapma vs satis kaybediyor – Eger yapma oyunu,

Bagli kurulus pazarlama basarili bir is olabilir ya da içine almak için çok zor karmasik bir is olabilir. Ögrenme ve vaktinden önce arastirma yaparak yeni ortagidir pazarlamacilari yapmak çok hatalar sizi tasarruf yardimci olabilir. Bu ortaklik ipuçlari iyi taktik ve kötü taktikleri kapsayacaktir.

Bagli kurulus pazarlama ipuçlarini takip etmek bu kolay kullanarak isinizi kurmak ve dönüsüm daha kolay ve daha hizli artirmaya yardimci olabilir. Bu kanitlanmis bagli kurulus pazarlama taktikleri ile, satis hacmini artirmak ve ortagidir pazarlamacilari dünyada hayatta kalmak için ögrenmek mümkün mümkün olacak.

yararli ipuçlari
* Eger pazarlama oldugunu her ayri bir ürün tesvik edecek benzersiz bir site tasarlayin. Bu sadece web sitesi barindirma biraz para kazanmak için birlikte tüm ürünleri yerlestirmek için kötü bir uygulamadir. Bu bagli kurulus pazarlama için kullanilan her ürün odaklanan bir web sitesi için en iyi çikarinadir.

* Ziyaretçilerinizin ürün onlar için neler yapabilecegini iyi bir anlayisa sahip bu yüzden web sitesinde ürünlerin degerlendirmeleri eklemeyi unutmayin. Ayrica zaten ürünü satin almis mevcut müsterilerden gelen referanslari içerir. Mevcut müsterilerden gelen referanslari eklerken bir web sitesi varsa, müsterilerin adi, fotograf ve hatta müsterileri web sitesine bir baglanti eklemeyi unutmayin.

* Eger tesvik ve büyük bir ürün var kullanan isaret emin olun ki bu özel ürün dayali bazi makaleler yazin. Web siteniz çekici, çekici tema yapmak ve eylem saglanir. Her makale baslik okuyucunun dikkatini çekmeye ve ürün hakkinda daha fazla bilgi için ikna etmelidir. Okuyucularin ürün beklemek ne hizli bir bakis elde böylece ürünün kursun noktalari olusturmak.

* Sitenizde ürünle ilgili web sitenizin ziyaretçileri için ücretsiz bir ürün sunun. Bu ücretsiz ürün ayni zamanda bir ürünün hatirlatan metin dosyasi ve web url içermelidir. Ücretsiz bülteni için kayit için ziyaretçi karsiliginda ürün sunuyoruz. Gerçek bir e-posta adresi almak emin olmak için bir onay e-postasi ile opt-in saglayacak bir kayit formu olusturun.

* Eger web sitesi ile burada gerçeklestirmek istediginiz iki gol biri vardir. Ya satis yakin ve yeni bir müsteri olsun ya da olasi müsteriler e-posta adresini ele. Ziyaretçilerin e-posta adresi karsiliginda ücretsiz bir ürün veriyoruz onlar ilgilendiginiz oldugu ürün hakkinda onlara hatirlatmak için daha sonra e-posta saglayacak

* Posta listesine kendilerine e-postalarinizi tutulmasi ilgilendiginiz olan ürün ile özel kalmak emin olun basvuruldugunda onlar baslamak ilgilendi ayni ürün odakli dönüstürmek yardimci olabilir opt-in bir müsteriye kullanici. Sürekli e-posta göndermek kaçinin tercih listesinde, haftada oraninda bir e-posta gönderebilirsiniz.

* Ürününüzü hedeflenmektedir web sitenize trafik alin. Web sitenizin ziyaret kisi size sunuyoruz ne hiçbir ilgi varsa sadece, düsünmek, onlar hareket ve geri gelmeyecek olanlar arasinda olacaktir. Kullandiginiz web sitesi wordpress olmali, bu tam bir içerik yönetim sistemi ve blog. WordPress kullanarak makale, inceleme ve ürün için daha fazla bilgi yazmak ve göndermek için izin verir. Ayrica wordpress kullanarak seo ve site haritasi olusturma ile yardimci olacak birçok eklentileri yükleyebilirsiniz.

* Yazin ve ilgili e-dergiler veya diger ilgili bloglarda yayinlanmasi için makaleleri olusturmak. E-zine veya blog sahipleri için bu makaleler sunan makale web sitenize bir baglanti ile kaynak kutusu içermelidir olarak sitenize hedeflenmis trafik artirmaya yardimci olacaktir. Sizin makaleleri ürün ile ilgili degerli bilgiler içerir ve 300-600 kelime arasinda içermelidir.

* Dayali veya ürün ile ilgili haftada 2 makaleler en az yazin ve bu makalelerle ilgili kaynak kutusu ekleyin. Her hafta makale listesi web sitelerine bu yazi göndermek. Sürekli olarak makale dizinleri göndererek web sitenize çok geri olusturmaniza yardimci olacaktir. Ayrica yavas yavas satan ürünü ile ilgili yazilan yaparak wordpress blog içerigi olusturmak. Geri Yapi ve blogunuzda içerik gönderme web sitenize hedeflenmis trafik olusturmak yardimci olacaktir.

Birçok ortagidir pazarlamacilari bagli programlar üzerinden online sürekli aylik gelir yapiyoruz. Ancak, tüm isletmeler gibi, pek çok satis kaybetmek ve bagli kurulus gelir en kaybetmek maliyet sona erecek yapilabilir çok yaygin hatalari vardir. Bu yaygin hatalardan kaçinmak size gelir çevrimiçi yapi daha hizli baslamaniza yardimci olacaktir.

önlemek için hatalar
Yanlis ortaklik programi seçimi – Birçok kisi mümkün oldugunca hizli bagli kurulus pazarlama kazanmak istiyorum. Onlarin acele bir çogunluga ürün seçmek egilimindedir. Bu da “sicak” oldugunu düsünüyorum ürünün türüdür. Bu ürün onlara hitap eger gerçekten dikkate almadan talep olan ürünü seçin. Bu tabii ki çok akillica bir hareket degil.

Bunun yerine çogunluga atlama, gerçekten basarili olmak için herhangi bir çaba için ilgilendiginiz hangi bir ürün tercih etmeye çalisin, size plani için biraz zaman alabilir ve eylemleri anlamaya gerekir.

Size hitap bir ürün seçin. Daha sonra ürün talep olup olmadigini görmek için bu ürün hakkinda biraz arastirma yapmak. Hakkinda daha fazla tutkulu bir ürün tesvik sadece para kazanmak ugruna bir tesvik daha kolaydir.

Bagli programlar katilmak çok kolay oldugundan, ayni anda birçok katilarak daha hizli daha fazla para kazanabilirsiniz düsünebilirsiniz – çok sayida program ile bagli olmak. Birden fazla bagli programlar için geçerli ve ayni anda hepsini pazara çalisiyor satmaya çalistiginiz ilk ürün odaklanmak tutmak size engel olacaktir.

Uygun sekilde bir ürün ile baslamak ve daha sonra oradan bir kez ürün para kazanmak baslar kendinizi insa etmektir. Bunu bagli kurulus pazarlama söz konusu oldugunda seyler acele gerekmez. Ilk site kar insana yakisir bir miktar olusturmak için basladiginda, o zaman baska bir ortaklik programi baska bir ürün ile baslar ve 2. web sitesi kurmak gerekir.

Satin alma ve pazarlama olan ürünü kullanirken degil – her zaman hatirlamak gereken bir önemli sey, onu kendinize kullandiginiz bir ürün satmak daha kolaydir. Ürünü satin ve kullandiktan sonra o zaman gelecekteki olasi müsterilerine bu ürün hakkinda bir gerçek canli referans olmak mümkün olacak.

Ürünü satin ilk elden ürünün ne oldugu bilgi ve ne yaptigini olmasina izin verir. Ürünün satis sayfasi oldugunu tam olarak ne diyor emin olmak istiyorum. Onlar ürünü oldugu ve nasil ve ne için kullanildigini biliyor gördügünüzde müsterilerinize daha kolay güven kazanacaktir.

Bu konuda düsünüyorsaniz yukarida verilen taktikleri, sizi takip etmek çok zor degildir. Sadece bazi küçük zaman, çaba ve sizin açinizdan bir plan gerektirir.