Bir provider_ seçmeden önce tüccar hesabi hizmetleri karsilastirmak

Eger bir isletme sahibi iseniz, büyük olasilikla zaten ödeme biçimi olarak kredi kartlarini kabul ve ticari hesap hizmetleri karsilastirmak için çalisiyor olabilir önemini biliyoruz. Tüketiciler kredi karti ile alisveris yapmak mümkün olmasini bekliyoruz. Çalismalar bir kredi karti kullanildiginda ortalama bilet% 27 kadar artacagi öneririz çünkü ödeme biçimi olarak kredi kartlarini alarak tüccarlar için faydalidir. Hizmeti baslatiliyor bir güçlük gibi görünse de, bu gün için günlük operasyonlari kolaylik ve güvenlik katacak.

Isiniz hazir hakkinda mümkün oldugunca çok bilgi var ticari hesap hizmetleri alisveris ve karsilastirin baslar. Zaten ihtiyaciniz ve istediginiz ya da satin almak niyetinde degildi bir sey satilacak daha az olacaktir gerekir tam olarak ne oldugunu biliyoruz izlenimi verecek hesap ne tür biliyorsaniz.

Orada ticari hesaplar birkaç farkli türleri vardir ve isinizi tüccar servis saglayicilari için herhangi bir arama yapmadan önce içine düsüyor hangi kategoriye anlamaya gerekir. Düzenli bir tugla ve harç magaza olarak tanimlayan olan temel perakende hesaplari vardir bir terminal üzerinde kredi karti tokatlamak çogunlugu olacak. Oranlari nispeten düsük olmasi bu yüzden hesap Bu tür dolandiricilik en az risk olusturmaktadir.

Tüccar hesabi yeni tip bir MOTO hesabi veya mail order / telefon emirdir. Is Bu tür telefon üzerinden veya katalog siparisleri gibi posta, yoluyla kredi karti islemleri çogunlugu alir. Islem Bu tür dolandiricilik daha yüksek bir olasilik tutan ve sildi islem daha yüksek oranda tasiyacak.

Internet ticari hesaplar ve e-ticaret hesaplari da vardir. Tüccar hesabi Bu tür is bir alisveris sepeti arayüzü ile bir web sitesinde ürün satan eger gerekli olacaktir. Açikçasi islem bu tür yüksek oranda beklenemez bu nedenle dolandiricilik önemli bir risk olusturmaktadir.

Yüksek riskli tüccar hesabi herhangi bir tür, islemci kendi platformunda bu islemleri gerçeklestirmek için kabul zaman onlarin çikarlarini korumak isteyeceksiniz. Birçok islemci tüccar tarafindan karsilanmasi mümkün degildir ödeme iddialari kapsayan için kullanilacak fonlarin bir yedek gerektirir. Bu, genel olarak bir “ödeme rezervasyon” olarak da bilinir.

En tüccar hizmet sizin ihtiyaçlariniza uygun bir tüccar hesabi saglamak mümkün olacak. Bir magazasi ve alaninda temsilcileri varsa, kolayca ihtiyaçlarini karsilamak gerekir. Bu durumda, alan bir tekrar için mobil terminaller ile birlestiginde deposunda yerlestirilen bir terminal mükemmel bir çözüm olacaktir.

Oranlari her zaman pazarlik vardir. Daha düsük bir oranda talep veya basvuru ücreti feragat için korkmayin. Ücretleri bazilari zorunludur ve müzakere edilemez, ama çogu azaltilabilir. Eger tüccar hesabi hizmetleri karsilastirmak, oranlari saglayicilari seçtiginiz tarafindan standart yapmak gerekir. Oranlari önemli olmakla birlikte, tüccar servis saglayici güvendiginiz bir sirket olmalidir. Onlar hizmet yüksek düzeyde ile tüccar saglamak için is en büyük olmak zorunda degilsiniz. Tüccar hesabi hizmetleri karsilastirarak, uzun vadede para tasarrufu yapabilirsiniz!