e-ticaret arabasi var – alisveris olacak

Online ürün veya hizmet satmak için için e-ticaret kolaylastirmak için bir alisveris sepeti uygulamasi gerekir. Eger ürün ile ilgilenen varsa müsterilerinize sadece bir satin alma yapmak için bir yol isterken zaten zor seçimler dikkate olacaktir.

örnegin …

Eger fatura için tam bir çözüm istiyorsaniz, tablolar, makbuz ve sirket mali geçmisi sirket mali verilere bagli bir alisveris sepeti için bir uygulama ile tüm bu kapak çözümleri vardir. Böyle bir sirket CoreSense New York merkezli. Ayri bir muhasebe yazilim uygulamasina satis veri girisi finansal verilerin tam entegrasyon nedeniyle gerekli degildir, çünkü bu hizmeti daha az gereksiz çalisma gerektirir. Çogu sirket için bu çözüm, normal bütçe kisitlamalari disinda düsecek.

Eger bir alisveris sepeti için bir bütçe varsa, size teknik uzmanlik bagli olarak ise yarayabilecek çözümler bir çift var. OsCommerce hiçbir ücret mevcuttur. Bu ürün bir alisveris sepeti için tamamen özellestirilebilir bir çözümdür, ama kisisel programlama gerektirir. Birçok durumda netrepreneurs onlar için bu alisveris sepeti kurmak için bir programci kiralamak olacaktir.

Eger bir alisveris sepeti PayPal için en ön bütçe ücretsiz olarak alinabilir bir hale getirir, ancak bir ücret yani sira her satis küçük bir komisyon korumak yapmak. PayPal gücü bu müsterileriniz için online islemler için güvenilir bir kaynak yapabilir.

Yahoo ve eBay ayda 30-40 $ alisveris sepeti hizmet ve düsük maliyetli veya maliyetsiz ödeme çözümleri ile kullanilamaz birkaç özellik sunuyor.

Boyutu ve online is ihtiyaçlarina tamamen dayali devrilme noktasi ile siber islemler için diger online çözümler vardir. Eger online islemler binlerce büyük bir sirket iseniz, sonuçta bir aylik ücret gerektiren bir alisveris sepeti sistemi satin almak için daha ucuz olabilir. Sonunda, hiçbir ücret arabalari ile ilgili ücret ve komisyon diger e-ticaret islem çözümleri standart bir aylik ücret geride olabilir.

Müsterileriniz onlar online alisveris nerede bir seçim var ve size online islemler yönetmek nasil bir seçim var. Bir süre sunulan hizmetler kontrol ve nasil ücretleri hem simdi ve sirket büyüdükçe alt satirinda etkileyecektir harcayin.

Bu çikis zordur, tüm e-ticaret siteleri oldugu gibi, isinizi iyi yapmayacagim. Seçtiginiz islem çözümü müsterilerine kolayca bir satin alma yapmak için izin emin olun. Çok zor eger umudu satis öncesi çekilmek olabilir islemi tamamlandiginda ise.