nasil e-ticaret sitesi için bir alisveris sepeti satici seçmek için

E-ticaret internet üzerinden patladi ve birçok basarili is sadece Internet üzerinde bulabilirsiniz. Ve neden olmasin? Bir sanal magazasi ile, bir is çalisan giderleri büyük ölçüde azalir. Bu nedenle, etkin pazarlama ile, bu is yeni bir is gibi zor bir erken asamalarinda asmak ve ayakta kalmaya çalisirken daha az nakit akisi hakim.

Çevrimiçi satin alma dalgalanma için önemli nedenlerinden biri e-ticaret sitelerinde alisveris sepeti özelligi kolaylik ve güvenlik olmustur. Bir ‘sepeti’ içine seyler koyarak sanal arabirim, ayni anda, rahat bir asinalik ve kaprisli vardir. Gerçekten kanitlanmis güvenlik ile online alisveris ve güvenini kazandi zarif bir sistemdir.

Alisveris sepeti hizmetleri birçok farkli saticilar vardir. Peki nasil bir e-ticaret sitesi için dogru bir seçme hakkinda gidiyor?

Yapmaniz gereken ilk sey satis olacak çok tam olarak ne ve nasil ürün karar vermektir. Eger 1 adet satiyoruz? Benzer ögelerin bir çizgi? Pek çok farkli ürün dolu bir katalog, ve eger öyleyse, o zaman nasil sitenize bu katalog sunacak?

Ne bu yil satis toplu olacak? Gelecek yil? Bes yil içinde? Bazi alisveris sepeti hizmetleri daha az ürün çesitliligi ve hiçbir katalog ile düsük ses satis için mükemmeldir. Diger alisveris sepeti hizmetleri kompleksi, yüksek hacimli satis ve katalog özellikleri saglar.

Sepeti hizmet maliyet açisindan, size satis hacmine uygun alisveris sepeti seçenegi bulmaliyiz.

PayPal düsük ses satis için harika bir fantastik, free-to-set-up alisveris sepeti sunuyor. Onlara ücretleri satis her bir yüzdesi vardir. Buna ek olarak, otomatik olarak kredi karti tüccar hizmetleri açmadan kredi karti ödemeleri alabilir. Bu 300 $ tasarruf – yarasa fiyatinda $ 400. dogru.

Yüksek hacimli satis için size çok satis yüzdesi daha aylik ücreti bir alisveris sepeti satici ile devam az ödeyebilirsiniz.

Ayrica alisveris sepeti servisi sunan satin alma süreci bakmak gerekir. Kendi kredi karti bilgi vermek için gerekli olan önce onlar nakliye masraflari gösterilen degildi çünkü satin terk potansiyel müsteriler, örnegin, satis için yikici olabilir. Basit, net ve kisa arabasi satisi için süreç, daha iyi. Hiçbir noktada potansiyel ciustomer bir sürpriz önde oldugunu hissetmeniz gerekir.

Son olarak, alisveris sepeti görünümünü sitenizin görsel tema uygun gerekiyor. Çogu alisveris sepeti hizmetleri temel bir görünüm çesitli varyasyonlari var. O varyasyonlari eserlerinden biri emin olun.

Temel hizmetler $ aylik 10 $ 30 yerde araligi olacaktir. Eger kredi karti müsterilerine kabul etmek isteyip kredi karti tüccar hizmet maliyetine eklemeyi unutmayin. Ve bu son derece tavsiye edilir. Online alisveris olumsuz madde sevk için müsteri beklemek olmasidir. Para alinmasi için, ya da kötü daha uzun beklemek zorunda, nakliye zaman üstüne, temizlemek için bir onay satis kaybolabilir noktaya online alisveris kolaylik azaltir.