nasil olusturmak ve bir siteye bir alisveris sepeti eklemek için

Bir online tüccar sitesine bir alisveris sepeti eklemek için birçok çözümü vardir. Bu portal için çok kisisellestirilmis alisveris sepeti isteyebilirsiniz ve bu nedenle bir yazilim programci uzman hizmet kiralama gerekir.

Birçok online tüccar çözüm servis saglayicilar vardir ve alisveris sepeti yazilim ve ödeme ag geçidi kurmak ve birkaç gün içinde çalisan olabilir, ancak size mal baglidir.

Daha sonra, birçok online ödeme hizmetleri olarak kullanilabilir ücretsiz çevrimiçi tüccar çözümleri vardir. Paypal böyle bir çözüm ve çok güvenilir bir tanesidir.

Mevcut ücretsiz online tüccar çözümleri ile ön bir ödeme yapmak zorunda degilsiniz. Bu hizmetler size online aldiginiz ödeme yüzdesi sarj edin.

Sitenizde yüklemek kolaydir hazir yazilim var. Sadece is ve ödeme prosedürlerinin bazi ayrintilari gerektiren bir online formu doldurmak zorunda.

Daha sonra aninda olusturulur yazilim kodu saglayacaktir. Sadece sizin sitenin html kodu bu kodu kopyalayip yapistirmak var.

Online ödeme islemcisi bu da nasil size yol gösterecektir. Ne zaman yapilir, kredi kartlari ve banka kartlari ile müsterilerden ödeme kabul etmek mümkün olacak. Ücretsiz ödeme islemcileri ve özel online tüccar yazilimi ile fark para dogrudan banka yatirilir olmayacak olmasidir.

Ödeme online bedava ödeme islemcileri hesabina gidecek ve her zaman bir ücret olacak için oradan banka hesabiniza kilma gerekir.

Bu büyük yazilim gelistirme maliyetleri, ödeme yener bu küçük online isletmeler için iyi çözümlerdir.

online bir tüccar hesabi yararlari

Internet bilgi için en büyük pazar ve kaynak olarak ortaya çikmistir. Bu yaklasik bir milyon insan her 100 gün internet tanitiliyor oldugu tahmin edilmektedir.

Bu e-posta ve arama motoru hizmetleri dahil. Aslinda, anketler online satislarin% 80’i bazi büyük arama motorunda bir arama olarak baslar göstermistir.

Bir is kurma, reklam satmak ve hiç sahsen müsteri karsilamak zorunda kalmadan online ödeme toplamak için mümkündür.

Teknoloji elektronik ödeme günün norm haline gelmistir son on yil içinde böyle bir hizla ile ilerlemistir. Ödemelerin% 40’tan fazla ayri olagan havaleleri ve online ödeme portallarindan, kredi ve banka kartlari ile elektronik olarak islem görmektedir.

Ortaya çikan ödeme yöntemlerden biri cep telefonlari geçer. Hizli alici ve alaninda uzman bu dünya çapinda tercih edilen ödeme yöntemi olacak hissediyorum. Cep telefonu üzerinden ödeme bir SMS göndermek kadar kolay olacaktir.

Bu gelismeler ve müsteri kolayliklar uygun kendi ödeme prosedürleri ve politikalari uyum en isletmeler ile, herhangi bir is ediliyor is üzerinde nakit için bir ödeme islemci ile bir online tüccar hesabi kurmak bu is ilgi sadece tavsiye edilir Internet üzerinde islem.

Birçok online tüccar çözüm saglayicilar var ve olsa da var, sürdürmek çok zor oldugunu kurma ve çevrimiçi tüccar yazilim ve ürünler bu dolandiricilik bakimi alaninda kendilerini kurduk.

Bu yüzden kendinize bir online tüccar hesabi almak ve rakiplerinizin baska alacak eylem bir parça almak.

islem çözümleri nelerdir?

Islem, adindan da anlasilacagi gibi, ayni gerçek teslim bir hizmet veya ürün için bir ödeme yapmaktan bir islem araciligiyla tasiyan bir süreçtir.

Birçok is gelismis yazilim yardimi ile çevrimiçi bu islemleri yürütüyoruz. Bu islem yazilim ileride islemin her adimda kaydeder.

Iyi bir islem çözüm sadece tüm islemleri kayit olmaz ama herhangi bir zamanda bunlarin herhangi bir veya tüm tablolastiriyoruz ve yeniden mümkün olacak. Belirli bir islem hatirlatarak ve sag asagi her adim izleme hata yapildigi noktaya ve ayni giderilmesi tarafindan herhangi bir sorun veya hata giderilmesi Bu yardimci olur.

Online islem herhangi bir online is çok önemli bir parçasidir. Bu online tüccar hesabi tarafindan yürütülen tüm is islemlerin elektronik bir defter oldugunu.

Birçok online tüccar islem çözümleri vardir. Bir tüccar almak için seçebilirsiniz bir hazir kullanimli islem yazilim ya da çevrimiçi tüccar hesabi için yapilmis bir özel bir tane seçebilirsiniz. Tabi ki, ilgili genis ekonomik etkileri vardir, ancak iki güvenlik seviyeleri hemen hemen hiçbir fark yoktur.

Bu is online islem için bir islem çözüm için bir online tüccar hesabi için sarttir. , Bir emir kabul ödeme islemleri ve bankada nakit aliyorum, islem yazilim isi budur.

internet ödeme ag geçitleri – Eger içi kendi yapmak gerekir

Bir internet ödeme ag geçidi mal satan ve ayni ödeme kabul kolaylastirmak için herhangi bir online tüccar hesabi için çok önemlidir. Bu e-ticaret olarak da bilinir.

Bu islem birisi bir ürün satin alir ve ödeme için katip onay için kendi kartini geçer fiziksel bir magaza, yapilan herhangi bir satis gibidir. Sadece bir Internet ödeme ag geçidi ile, müsteri onun karti üzerinden geçmek ama sadece bir güvenli online forma karti veri girmek zorunda degildir.

Bu veri karti numarasi, sahibinin adi ve kartin arkasindaki CVV numarasini içerecektir. Ödeme kartinizdan tahsil edilecek ve birkaç gün içinde, ticari banka hesabina yatirilacaktir.

Müsteri o taninmis bir siteyi kullanarak oldugundan emin olmalidir olsa güvenlik açidan, online ödeme ag geçitleri, oldukça güvenli. Sitenin URL’sini de ‘http’ sonra ‘s’ arayin.

Bu bir baslangiç ??ama degil karti bilgilerinizi yasadisi amaçlar için kullanmasini sitesini engellemek için bir garantidir. Kendi Internet ödeme ag geçidi içi yaparsaniz bu yüzden fark eder ki? Belki de evet.

Bu net anlayisli müsteri yerine sadece net kapali bir alma kendi güvenli yazilim gelistirme sorun almis bir fikir verecektir. Ayrica yerine sitenizde diger üçüncü taraf reklamlar ve logolar görüntüleme sitenizin tasarimi ile birlestirir.

Bu biraz daha pahali olabilir, ancak online müsterileri güvenlik duygusu sunacak ve yazilim üzerinde tam kontrol sahibi olacaktir. Yani üçüncü sahis onlar sizin için kurdunuz online islem çözümünde herhangi bir ariza düzeltmek için uyanmak için beklemek zorunda kalmazsiniz.

online bir tüccar hesabi açmak nasil

Bir online tüccar hesabi bir “Ödeme Gateway” olarak bilinen bir hesaptir. Bu online bir tüccar hesabi açmak çok zor bir görev degildir.

Bir ödeme ag geçidi web gelistirici ya da mühendis web sitesine dahil olacagi bir yazilimdir.

Bu yazilim oldugunu olabilir ya da bir alisveris sepeti, online tüccar sitesine ziyaretçilerin ürünleri göz atmak ve çok süper bir alisveris merkezinde bir alisveris sepeti gibi, sanal bir sepetinize eklemek için izin veren bir sistem içeremez.

Ziyaretçi sonuçta tutmak veya kaldirmak ögeleri sepetlerini ve ödeme ag geçidi üzerinden geri kalan ögeler için ödeyecek.

Bir ödeme ag geçidi ticari banka hesabiniza bagli olabilir veya olmayabilir ya. Bu seçtiginiz online tüccar çözüm türüne baglidir. Özellikle siteniz için olusturulan yazilim olmus olabilir, bu durumda yazilim dogal olarak tüm kredi kartlari kabul edecek ve bu VISA ve MasterCard gibi kredi karti isleme sirketleri ile baglantili olacak.

Yazilim ayni zamanda ticari banka hesabina bagli olacaktir. Müsteriler kredi kartlari, banka kartlari ve banka transferleri ile hizmet ve ürünler için ödeme için bu yazilimi kullanabilirsiniz.

Birisi bir ödeme kullanici kartini verir ve para birkaç gün içinde bankaya transfer oldugu bankaya bagli yapmak için bir kart veya online bankacilik kullanir. Yine de, devam edin ve ödeme kesinlikle gelmez gibi müsteriye ürün sunarak islemi tamamlamak olabilir.

Online tüccar çözümleri müsterilerinize is alma yerine onlari size gelmesini bekleyen bir yoludur. Online ödeme sistemleri herkes kendi parmaklarinizin ucunda kolaylik gibi olacak gibi bir avantaji vardir.