online is ile baslamak

Ben “seklinde almak” ve bir spor salonu katilmak için benim yillik Yeni Yil çözünürlük ile Internet is ile baslarken esit olacak. Tabii ki, Subat ayi sonunda I gidiyor durdurmak ve benim üyelik iptal. Neden? Bu zor is, sonuçlari çok uzun, ben zaman bulamiyorum almak ve bir baska gider var. (Tanidik geliyor mu?)

Gerçegi söylemek gerekirse, aslinda yillar önce bu sorunu çözmüs ve dini simdi egzersiz. Bunu nasil yaptin? Bizim Internet is oldugu gibi ayni sekilde:

* Makul beklentiler ile baslayin: en iyi sey gibi … bu Internet is kalkmak için biraz zaman alacak ve çalisiyor. Bu yüzden ev ödevinizi yapin ve bunu is hedeflerine göre alacagim düsünüyorum ne kadar tahmin ediyoruz. Simdi önemli bir adim: zaman tahmin çift.

* Kendinizi Pace: bu seferde yapilmasi için çalismayin. Bunun yerine, site ile yapmak istediginiz her seyi listeler ve seyler zaman içinde ve yönetilebilir bir hizda yapilan almak için yol haritasi olarak bu listeyi kullanabilirsiniz.

* Ilerlemenizi ölçün: Hiçbir sey ilerleme daha fazla tesvik beri sonuçlarini ölçmek için gerçekten çok önemli. Web kisi web siteniz için Google Analytics (ücretsiz) kurmak var ve düzenli olarak kontrol edin.

* Lütfen kazanç kutlayin: Ilk web sitesi ziyaretçi, blog yorum, online siparis … kutlamak! Ve makul hedefler belirlemek ve onlari elde tutmak kutluyor.

Siz farkina varmadan, sizin Internet is bir sekilde çalisir olacak!

Www.leadtail.com bizi ziyaret gel.