sizin Treo kilidini açmak için ucuz bir yoldur instantly_

Bir Palm Treo ve servis saglayici geçis yapmak isterseniz, bunu kilidi almak gerekir. Birine onu göndermek ve onlara sizin için kilidini sahip anlamina Geçmiste. Ya da kilidini açmak için saglayici büyük paralar ödeyerek. Ama simdi en az 15 $ için kendi evden yapabilirsiniz. Bu CellUnlockCode gibi siteler Treo kilidini iki yolu satmak. Kilit açma kodu veya kilidini yazilimi tarafindan.

Kilidini yazilim kullanimi kolay Treo dakika içinde kilidi olacak. Siparis yerlestirilir sonra, aninda kilidini yazilim, talimatlar ve bir kullanici adi ve sifre ile bir e-posta alacaksiniz. Sonra onun talimatlari yazilim ve sürücüleri yüklemek için, ve birkaç dakika içinde size Treo kilidi ve HERHANGI GSM sebekesi üzerinde kullanima hazir olmalidir takip meselesi. Treo kilidi için GSM ZORUNLU unutmayin. Desteklenen modeller Treo 650, 680, 750, ve 750v bulunmaktadir. Yeni modeller her zaman eklenir, sizin listede yoksa eger öyleyse, ben emin olmak için sayfa bakmanizi tavsiye ederim.

CellUnlockCode da bir kilit açma kodu ile Treo kilidini açabilir. $ 10-20 daha fazla bilgi için size kilidini yazilimi kullanarak önlemek ve sadece onlari (Eger tus takiminda * # 0 6 # basarak alabilirsiniz) için 15 haneli IMEI numarasi gönderebilir. Unlock Cingular / AT & T ve T-Mobile kilitli HERHANGI GSM Treo için çalisacak. Eger siparis ve IMEI numarasi gönderebilir sonra, onlar Treo içine girmek ile ilgili talimatlar ile birlikte size unlock gönderecegiz. Onlari size unlock göndermek için genellikle 1-2 gün sürer.

Treo kilidi almak için pek çok faydalari vardir. Eger yasayi ihlal konum olsun veya olmasin konusunda endiselenmenize gerek yok bu yüzden her seyden önce% 100 yasal. Saglayicilar geçis mümkün olma özgürlügü yani sira, ayni zamanda telefonunuzun satis degerini artirir. Baska büyük özelligi yurtdisina seyahat ediyorsaniz çok uygun olabilir olmasidir. Örnegin, bir kilidi cep telefonu bir yerel simcard satin almak ve herhangi bir telefon tasarruf saglayacak yapmak çagirir.

Ne olursa olsun seçtiginiz yöntem kilidini olan, hem de hizli ve agrisizdir. Fiyatlari net en ucuz arasindadir, ve müsteri hizmetleri son derece hizli oldugu gibi biz çok CellUnlockCode tavsiye.